Podakovat sa mozeme Zajacovej reforme zdravotnictva, ktory pustil biznis do statneho zdravotnictva s tym ze budeme mat ako v USA liberalne lacne a kvalitne zdravotnictvo.
A opak je pravdou aj v USA je to este 100 x horsie.
Penazi je dost len na zisky sukromnych firiem a nie na pacienta.
Pani liberalka Kalavska namiesto toho aby zachranku dala statnej nemocnici tak ju podvodnym tendrom prihrala sukromnikovi a pre nas nachystala dalsiu zajacinu a to uz nachystala vsetky statne zdravotne zariadenia pre sukromne financne skupiny.
Zato mala tu drzost ze zriadila v poistovniach komisie, ktore mali za ulohu rozhodnut pri drahych a tazkych ochoreniach komu liecbu preplatia a komu nie a poslu ho na istu smrt, teda nad kym vyrieknu trest smrti.
To je obrovska hanba a tato zajacica bola mediami velmi vychvalovana aj s jej stratifikaciou

