Kade chodil tade kradol
Kauzy SAS
My skorumpovana liberalna opozicia, by sme radi okradali tuto krajinu ako to bolo za vlady Dzurindu a Radicovej.
Privatizaciu riadil Hascak, ktoreho sme nevolili a teda privatizacia je nezakonna a musi byt zrusena a majetok vrateny spat statu.
Cela Dzurindova vlada by mala byt sudena za vlastizradu s tym ze sa obnovi trest smrti za vlastizradu.
Skorumpovane Hascakove media a Sorosove mimovladky nas denno denne klamali, ze stat je zly vlastnik, ze Dzurindova vlastizradna vlada robi najlepsie ekonomicke reformy pre nas ludi, ze Slovensko je ekonomicky tiger, ze trh vsetko vyriesi a podobne nezmysly a oni rozkradali a rozdavali nas statny strategicky a vyznamny majetok a provizie v milionoch eur z predaja si delili medzi sebou.
Hascak z Penty ze jeho hlavnym cielom je znicenie Fica
A budete pracovat az do smrti ci budete vlada ci nie aj zadarmo 24 hodin denne 365 dni v roku, lebo zrusime aj sviatky a nikto vas nebude ziadno obmedzovat
Peniaze ktore dnes plnia zdravotne a socialnu poistovnu a patria nam potom ostanu ako este vacsie zisky pre korporacie, oligarchov, podnikatelov, zlodejov a podvodnikov
Maju velke plany ak by sa podvodom dostali ku koryto neverite tak citajte pozorne?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS:
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
Bytova mafia? Ved to su liberalni primatori a starostovia, ktori sebe zvysia nekrestansky mzdy a odmeny a obcania to zaplatia vo vysokej dani z nehnutelnosti.
ked im na to dochodok nebude stacit, tak nastane exekucia a primatori sa uz postaraju o to, aby sa lacno dostali byty dochodcov do tych spravnych ruk
Hnus je tu akurat opozicna liberalna progresivna cvarga
Takto Ficove vlady rozkradaju statny rozpocet:
Pozrite sa ktore ministerstvo za rok 2018 kolko minulo na svoj chod?
Kolko minuli samospravy?
Kolko minula Socialna poistovna na zabezpecenie socialnej starostlivosti
A kolko minuli zdravotne poistovne na financovanie zdravotnictva?
A liberalna fasisticka opozicia vykrika, ze to spreneverili Ficove vlady
To nemehlo znizilo nezamestnanost az pod 5% zo 16% za Radicovej vlady
Fico socialny demokrat presadzuje vladu ludu a nechce opozicii presadit odvodovy bonus a agendu 2020, ktora by ozobracila, zotrocila a natrvalo okradla cely narod o solidarne zdravotnictvo, socialne zabezpecenie a dochodky a preto rozputavaju denno denne utoky na vladu a zneuzivaju co sa len da, aj napriklad vrazdu novinara a jeho snubenice bez dokazov obvinuju dnesnu vladu
Silné a prevažne pravdivé postrehy Karola Poláka
Liberalizmus a neoliberalizmus funguje v USA a na Slovensku ho chcu presadit liberalne fasisticke strany oligarchov, korporacii, podnikatelov, zlodejov a podvodnikov ako Progresivne Slovensko, Zalud ,SAS, Olano, Sme rodina a KDH, PS - Spolu, Sorosove mimovladky a media na cele s Capu Sorosovou z Esetu.
Liberalizmus, neoliberalizmus = globalizacia vôbec není to, čo potrebujú prostí ludia.
Liberalizacia je zlo,otroctvo,bezprávie a tvrdá disciplína, ktora sluzi iba v prospech oligarchov a podvodnikov.
Liberalizmus je niečo čo má slúžiť jedine kapitálu,zisku , korporaciám a globalizácii ale nie obcanom danej krajiny. Obcan nema ziadnu cenu.
Povedzte nam z akeho dovodu by mali byt nedocerapane peniaze na dochodkovom ucte dochodcu, preto ze zomrel byt majetkom majitelov DSS a nie majetkom pozostalych?
Ved su to sukromne peniaze dochodcov a teda patria rodinam zosnulych a nie majitelom DSS?
Priemerny dochodok z II dochodkoveho piliera je ubohych 23 eur mesacne a nezabezpeci ziadneho dochodcu, teda neplni svoj ucel svoje opodstatnenie.
Po cely cas cerpania dochodku tento nie je valorizovany a pozostali nemaju narok na ziadny sirotstky, vdovsky ci vdovecky dochodok, teda socialne nezabezpecuje ani rodinu dochodcu na co by mal socialny system sluzit.
Ja som iba verne popisala skutocnost ako sa veci maju.
Ja nemam co inym brat peniaze na dochodok, ale aby nas taky ako vy okradali, tak to treba tiez napisat a na rovinu a to som urobila.
II dochodkovy pilier je podvod za ktory by mali akteri pykat.
Nie je v nom ziadna valorizacia, ziadny narok na vdovsky, vdovecky ci sirotsky dochodok a zbytok nedocerpanych penazi na ucte zomreteho dochodcu dostanu majitelia DSS.
To je vlastizrada a tak by sa aj mala trestat.
My ako obcania by sme mali mat informaciu kto su skutocni uzivatelia vyhod teda majitelia DSS a tvrdy trest.
takto bohatnut na starobe musi byt odmeneny kriminalom a odvodovym bonusom. Co znamena robit 365 dni v roku zadarmo 24 hodin denne za jednu teplu polievku a nic viac.
Liberalni politici by mali byt otestovani touto metodou odvodovym bonusom vsetci
Tak potom si neziadaj dochodok z I piliera, ked ti bude stacit 23 eur mesacne ako dochodok z II piliera.
Tvoje prachy su v II dochodkovom piliery?
Tak preco ich potom vsetky nevycerpane na dochodok dostanu majitelia DSS a nie tvoja rodina?
Citaj pozorne ako ta o tie tvoje peniaze okradnu.
Nie su tvoje to je len fixcia. Keby boli tvoje, tak po tvojej smrti by ich dostala tvoja rodina a nie majitelia DSS.
Dôchodok A - Doživotný dôchodok
Je základným variantom doživotného dôchodku, v ktorom sa vám poisťovňa zaväzuje vyplácať dôchodok v rovnakej výške do konca vášho života. V prípade smrti po uplynutí 7 ročnej garancie sa vám dôchodok prestane vyplácať a vaši pozostalí nemajú nárok na žiadne dodatočné plnenia.
Formy vyplacania dochodkov z II piliera financny kompas
https://www.financnykompas.sk/clanok/formy -v…
Cast:
Treba si uvedomit aky dochodok pre nas chysta skorumpovana liberalna opozicia a potom porovnavat?
Citajte pozorne a rozmyslajte:
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS:
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
A budete pracovat az do smrti ci budete vlada ci nie aj zadarmo 24 hodin denne 365 dni v roku, lebo zrusime aj sviatky a nikto vas nebude ziadno obmedzovat
Stale nam hovoria, ze Slovensko ma vysoke danovo odvodove zatazenie a nie je to pravda, vypocujte si to cele
Danovo odvodove zatazenie vyssie ako na Slovensku je:
v Belgicku, Rakusku, Nemecku,
Taliansku, Francuzsku, Cesku, Slovinsku, Finsku a Portugalsku, Svedsku.
"Má Slovensko na výrazný rast miezd?" prezentujúci: Milan Kuruc
Dnes sa opozicni politici a pridala sa aj SNS a Most Hid snazia znizovat dane, odvody a aj mzdy ak budu pri moci.
Co to bude znamnenat pre nich a co pre nas obcanov?
Pre podnikatelov to bude znamenat obrovsky, ale obrovsky vysoke zisky
Pre nas obcanov len velka skutocne velka bieda a chudoba pre cely narod.
Zdravotne a socialna poistovna ostanu prazdne a nebude z coho financovat zdravotnictvo, ktore sa bude musiet spoplatnit a stane sa pre 99% naroda financne nedostupne.
Zaniknu ake kolvek socialne davky pre rodiny s detmi, pre chorych a starych ako napriklad materska, rodicovsky, rodinne pridavky, nemocenska, podpora v nezamestnanosti invalidne, starobne, vdovske, vdovecke ci sirotske dochodky a podobne.
Statna kasa bude tiez prazdna a bude sa musiet spoplatnit skolstvo a cely chod statu.
Takyto program okradnut natrvalo cely narod o nase peniaze ma opozicia a preto jej tak nevyhovuje, aby sa strana Smer SD dostala k moci, lebo Smer na cele s Ficom by to nikdy nedovolila
Tento nas dochodkovy system je neznicitelny, preto ho zacali rozbijat II dochodkovym pilierom a Dankovym minimalnym dochodkom.
A viete preco je neznicitelny a nezatazuje buduce generacie?
Podnikatel neplati ziadne dane a ani odvody, len ich odvedie do statnej kasy a do zdravotnej a socialnej poistovne z ktorych sa potom financuje chod statu , zdravotnictvo a socialne davky pre rodiny s detmi, pre chorych, starych a podobne.
A kto to teda plati?
My obcania zakaznici aj zahranicni zakaznici, ktori kupuju tovary a sluzby vyrobene na Slovensku.
A ako je to mozne?
No predsa tak, ze podnikatel si zarata do kalkulacie teda do ceny vsetky naklady na vyrabane tovary a sluzby vcitane mzdy zamestnancov, odvody ktore odvadza podnikatel za zamestnancov a aj vsetky uplne vsetky dane a aj svoj zisk.
Podnikatel dostane vsetky naklady, ktore na vyrobu vynalozi spat v trzbach.
Peniaze z dani a odvodov teda patria nam vsetkym obcanom a nepatria podnikatelom.
Odporúčame