Fasisti su liberali, lebo Odvodovy bonus III a Agenda 2020 je fasisticky program.
Kompletne urobi zo zamestnanca otroka a zo starych a chorych zobrakov a bezdomovcov
Fasisti su liberali, lebo Odvodovy bonus III a Agenda 2020 je fasisticky program.
Kompletne urobi zo zamestnanca otroka a zo starych a chorych zobrakov a bezdomovcov
Pak zavedeme naš Novy světovy řad."
Stat je pro vladnouci oligarchy jenom omezenim a přitěži v rozletu.
Proto tlači na likvidaci statu.
Menej statu a viac osobnej slobody.
Ale moze byt otrok a dezdomovec slobodny socialny netvor Sulik masovy vrah starych a chorych?
V ziadnom pripade nemoze byt slobodny
Blaha o globalnom kapitalizme a ich obetiach
Maly přiklad z liberalismu.
Nejdřiv pod rouškou svobody vykoupi pozemky, vodni zdroje, surovinove zdroje, energeticke systemy ve tve vlasti (namitnou, vždyť i ty si mužeš svobodně koupit pozemky, baraky na Floridě, ve Španělsku, byt akcionařem jakekoliv velke soukrome korporace...)
A pak ti nakvartiruji za pomoci "slušnych progresivistu" skrze otevřene hranice miliony budoucich spoluobčanu, kteři nepřichazi budovat tvoji vlast ale žit ze tvych předplacenych socialnich davek a duchodu.
Migranty využiji na rozbiti socialniho systemu, ktery potřebuji zlikvidovat protože je pro ně finančni přitěži.
Využiji je při zničeni předplacenych statnich vzdělavacich služeb, na zničeni předplaceneho statniho bezpečnostniho systemu, zdravotniho i duchodoveho systemu a na zavedeni nadstatni diktatury, kde EU je jenom přestupněm na cestě ke globalnimu liberofašistickemu Novemu světovemu řadu... Rockefeller senior to řekl na rovinku (parafraze)
"Všechno co nyni potřebujeme je velka krize.
Maju zvysit % kazdemu dochodcovi a nie iba tym co klamali a podvadzali a ostatnym nie.
Starodochodcov uz riesil Fico a to urobil dobre, lebo sa menil mechanizmus vypoctu a starodochodcovia boli poskodeni Dzurindovou vladou
A takto rastla na Slovensku priemerna mzda. A potom sa cudujete, preco sa dochodcovia prepadaju co rok do vacsej chudoby a biedy.
Este naviac sa snazia spoplatnit lieky a liecbu a nikoho nezaujma z coho.
A Danko este zvysuje dochodky tym co cely zivot podvadzali a odvody platili iba z minimalneho zakladu a to su podnikatelia a zivnostnici, ktori maju penazi dost az az aj na dochodku
Skrachovany birmovany komunista ma preferencie strany Smer SD az 22 % a ty mas zrejme belmo na ociach a v hlave nasr... te
A Danko este zvysuje dochodky tym co cely zivot podvadzali a odvody platili iba z minimalneho zakladu a to su podnikatelia a zivnostnici, ktori maju penazi dost az az
Privatizaciu riadil Hascak, ktoreho sme nevolili a teda privatizacia je nezakonna a musi byt zrusena a majetok vrateny spat statu.
Cela Dzurindova vlada by mala byt sudena za vlastizradu s tym ze sa obnovi trest smrti za vlastizradu.
Skorumpovane Hascakove media a Sorosove mimovladky nas denno denne klamali, ze stat je zly vlastnik, ze Dzurindova vlastizradna vlada robi najlepsie ekonomicke reformy pre nas ludi, ze Slovensko je ekonomicky tiger, ze trh vsetko vyriesi a podobne nezmysly a oni rozkradali a rozdavali nas statny strategicky a vyznamny majetok a provizie v milionoch eur z predaja si delili medzi sebou.
Zvuková nahrávka Gorily: Malchárek a Haščák o hovoria o províziách za privatizáciu
A ak by sa k moci dostala liberalna fasisticka opozicia, tak ta planuje zrusit vsetky dochodky a namiesto dochodku by kazdy dostaval 121 eur mesacne na vsetko az do smrti.
Neverite, tak ti precitajte pozorne:
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS:
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
A takto rastla na Slovensku priemerna mzda. A potom sa cudujete, preco sa dochodcovia prepadaju co rok do vacsej chudoby a biedy.
Este naviac sa snazia spoplatnit lieky a liecbu a nikoho nezaujma z coho.
Ludia su v soku ako nas skorumpovana opozicia klame
Sulikova reforma zdravotnictva
Co chce urobit liberalna fasisticka strana SAS so zdravotnictvom?
Sokujuce
Sulik ide privatizovat nemocnice
Aky ma volebny program liberalna fasisticka opozicia ak sa dostane k moci?
Ziadna valorizacia, ziadne starobne, vdovske, vdovecke dochodky?
Vsetko zrusit a nahradit to sumou 121 eur mesacne v hrubom a nazvali to odvodovy bonus.
Opisali to vo volebnom programe SAS Odvodovy bonus III na strane 67 nasledovne:
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Nazor obcana:
Sulik vysvetli mladezi a nam vsetkym, ze uz na ziadny dochodok narok mat nebudeme a teda budeme dostavat iba 121 eur na jednu teplu polievku denne az do smrti, ci budu vladat, ci nie. Zdravotnictvo, skolstvo spoplatnene a za co hygiena, byvanie, zivobytir pytaju sa stari a chori?
Nech mladi ludia a cely narod vie, ze im zrusis aj minimalnu mzdu, vsetky mzdove naroky a vysvetli im aka bude ich super hruba mzda? Mozu robit aj zadarmo ak s tym budu suhlasit a korporacie, oligarchovia urobia vsetko pre to, aby tej prace bolo co najmenej.
Nie tak ako Ficove vlady lakaju zahranicnych investorov s vysokou pridanou hodnotou.
Teda mozu slobodne a solidarne pracovat 24 hodin denne 365 dni v roku aj zadarmo az do smrti, lebo ziadny dochodok od statu nedostanete
Nikto nas nebude obmedzovat a ked ste tak naivni a sprosti a zvolite nas, my liberali vam to uzakonime ak budeme vladnut.
Vsimnite si tu falos, ako sa nam milo prihovara, ale aka je skutocna pravda socialneho netvora Sulika?
Sulik je buduci masovy vrah starych a chorych.
Sokujuce, obcania sa pytaju, aky budu mat dochodok ak sa opozicia s podvodnikom Sulikom dostane do vlady?
No ziadny dochodok, neverite tak citajte:
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS:
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
Andrej Kiska na tajnom stretnutí s oligarchami z ESETU!
O com asi rokovali?
Ako zmanipulovat volby v roku 2020?
Preco media mlcia?
Ved toto sa diat nesmie.
Takyto zakon pretlacil Danko teda SNS
RTVS za Madarica bola cista liberalna stoka.
Fico ho mal davno vykopnut spinavca
Gorila
Privatizaciu riadil Hascak, ktoreho sme nevolili a teda privatizacia je nezakonna a musi byt zrusena a majetok vrateny spat statu.
Cela Dzurindova vlada by mala byt sudena za vlastizradu s tym ze sa obnovi trest smrti za vlastizradu.
Skorumpovane Hascakove media a Sorosove mimovladky nas denno denne klamali, ze stat je zly vlastnik, ze Dzurindova vlastizradna vlada robi najlepsie ekonomicke reformy pre nas ludi, ze Slovensko je ekonomicky tiger, ze trh vsetko vyriesi a podobne nezmysly a oni rozkradali a rozdavali nas statny strategicky a vyznamny majetok a provizie v milionoch eur z predaja si delili medzi sebou.
Chybat nebude 99% obcanov, ktori vidia co za pohromu na nas chystaju liberalny skorumpovani politici, skorumpovane hascakove media a sorosove mimovladky
Odporúčame