Ludia ak pochopite toto co vam napisem a zapamatate si to, tak vas ziadny socialny netvor akym je napriklad hutvat Sulik neoklame, lebo budete vediet ze klame.
Viete ako funguje ekonomika nielen na Slovensku ale na celej EU?
Kto skutocne plati danovo - odvodove zabezpecenie?
Preco dane a odvody nepatria podnikatelom, ale nam obcanom?
Tento nas danovo odvodovy system je neznicitelny a nezatazuje buduce generacie lebo je priebezny a peniaze patria nam obcanom a nie podnikatelom.
Podnikatel neplati ziadne dane a ani odvody, len ich odvedie do statnej kasy a do zdravotnej a socialnej poistovne z ktorych sa potom financuje chod statu , zdravotnictvo a socialne davky pre rodiny s detmi, pre chorych, starych a podobne.
A kto to teda plati?
My obcania zakaznici aj zahranicni zakaznici, ktori kupuju tovary a sluzby vyrobene na Slovensku.

