Ako to vysvetlite obcanom, ktori nekradli a neklamali stat pan Danko?
Znama zivnostnicka si tiez odvadzala odvody z minimalneho zakladu a rozdiel odvodov si ukladala na ucet.
Neskor za tie odlozene odvody si kupila byt v meste a prenajima ho.
Mesacne ma z neho prijem 400 eur.
Ma nizky dochodok a pan Danko jej ho chce zvysit.
Gratulujem pan Danko, ale takto sa to nerobi.
Ak chcete zvysovat dochodky nizke, tak aby to bolo spravodlive zvyste dochodky vsetkym dochodcom rovnakym percentom aj tym co neklamali a neokradali tento stat.
Socialna poistovna sa neda vykradnut, tak si podnikatelia a politici vymysleli takyto sposob.
Teda okrem II dochodkoveho piliera, lebo ten sa vykradnut da aj cely a je podvod od sameho zaciatku

