Aj Sorosove mimovladky a akekolvek protesty v uliciach by nemali ziadnu cenu, lebo by rozhodovali obcania.
. Pravda o demokracii
Aj Sorosove mimovladky a akekolvek protesty v uliciach by nemali ziadnu cenu, lebo by rozhodovali obcania.
. Pravda o demokracii
Viete ako sa zbavit korupcie natrvalo v politike a skorumpovanych politikov naraz?
Je to jednoduche.
Sfunkcnit institut referenda tak, ze zrusime kvorum pre platnost referenda a referendum jeho vysledok musi byt zavazne pre kazdeho politika a bude teda zakonom
V pripade ze by politici v rozpore s referendom presadili zakon protipravne tento by bol od zaciatku neplatny a skody z neho plynuce by platili osoby svojim majetkom co takyto zakon presadili a zhabanie celeho majetku a tvrda basa na dozivotne.
Referendom by sa menili vsetky ustavne a dolezite zakony.
Podnikatelia, korporacie a oligarchovia by takto uz nemali moznost ziadno korumpovat politikov, aby zakony presadzovali v prospech nich a nic by nepresadili, lebo rozhodoval by cely narod.
Takto by sa odpilili politici podvodnici akym su Sulik, Matovic, Truban, Brblavy, Kollar, Hlina, Kiska by nemali ziadnu sancu klamat obcanov a presadzovat ozobracovanie naroda akym je napriklad Agenda 2020 a Odvodovy bonus III.
Ako to vysvetlite obcanom, ktori nekradli a neklamali stat pan Danko?
Znama zivnostnicka si tiez odvadzala odvody z minimalneho zakladu a rozdiel odvodov si ukladala na ucet.
Neskor za tie odlozene odvody si kupila byt v meste a prenajima ho.
Mesacne ma z neho prijem 400 eur.
Ma nizky dochodok a pan Danko jej ho chce zvysit.
Gratulujem pan Danko, ale takto sa to nerobi.
Ak chcete zvysovat dochodky nizke, tak aby to bolo spravodlive zvyste dochodky vsetkym dochodcom rovnakym percentom aj tym co neklamali a neokradali tento stat.
Socialna poistovna sa neda vykradnut, tak si podnikatelia a politici vymysleli takyto sposob.
Teda okrem II dochodkoveho piliera, lebo ten sa vykradnut da aj cely a je podvod od sameho zaciatku
Dnes mame zasluhovy system starobneho dochodku.
Znamena to, ze ten co si odvadza odvody z vyssieho vymeriavacieho zakladu ma vacsie dochodky ako ten co klamal stat a odvadza si iba minimalne odvody ako napriklad podnikatelia, zivnostnici a aj niektori zamestnanci minimalku cez papiere a ostatne na ruku , tak dnes maju minimalne dochodky.
Pan Danko chce, aby stat pridal, ale iba tym co podvadzali a klamali tento stat a tym co nekradli tym chce zobrat.
Ale ved oni vedeli co robia a robili to pri plnom vedomi, tak preco by im to stat mal dorovnavat a okradat tych co neklamali?
Mohli si platit vyssie odvody, ale to neurobili a peniazky si pekne odkladali na svoj vlastny ucet, alebo minali.
Dnes by radi okradli nas zamestnancov co si riadne platime odvody a mame nase dochodky o nieco vyssie.
Ved kradnut roky to oni vedia najlepsie.
Pan Danko to je co za politika?
Ak chcete rozdavat aj ked nemate z coho, lebo mame deficit statnych financii, tak potom rozdavajte pre vsetkych a rovnakym %.
Viete kto bol ekonomicky poradca Ivana Miklosa v rokoch 2002 a 2003 teda za ciast privatizacie strategickych podnikov ako SPP a SE teda v case gorily?
Bol to liberalny podvodnik a socialny netvor Sulik.
SPP predali pod cenu a bol iba jeden zaujemca a jeden poradca.
Za to ze jednemu zaujemcovi predali SPP dostal poradca odmenu az vo vyske 792 milionov korun.
Vraj neporusili zakon, ale ze to bolo neeticke to ich nezaujmalo.
Potom sa cudujete,ze si miliony delili?
Uz viete z coho ich mali?
A dnes uz novy politik socialny netvor Sulik kazdy den je pred kamerami a kyda kyble spiny aj s mediami na Ficove vlady.
A sucastou tej goriliej vlady bol aj Mihal a Beblavy.
Gorilia vlada
Haščák: Volič je hovno, nevie absolútne nič
Zvuková nahrávka Gorily: Malchárek a Haščák o hovoria o províziách za privatizáciu
Bývalý minister hospodárstva Jirko Malchárek vysvetľuje Jaroslavovi Haščákovi, že nikdy nebol podriadeným jeho predchodcu na ministerstve, Pavla Ruska. Biznis sa robil aj tak vždy cez Malchárka, ktorý bol počas Ruskovho ministrovania poslancom a šéfoval hospodárskemu výboru v parlamente. Haščák s Malchárkom hovoria o delení provízie pri výbere poradcu vlády na dopredaj 10% akcií SSE, ZSE a VSE na burze. Haščák hovorí, že Malchárek na tom zarobí 80 až 100 miliónov, no zarobí si aj Gabriel Palacka či Anna Bubeníková, Malchárek reaguje, že dobre, je to na jeho rozhodnutí a je jedno, či bude pár miliónov hore dole. Menšinový podiel Penty vo vydavateľstve Petit Press nemá žiaden vplyv na redakčný obsah.
Haščák: Volič je hovno, nevie absolútne nič
Kým občania tuho spali ,
tak ,,straníci,, nečakali
štátnu kasu hopom vzali ,
všetko naše, ,,svojim,, dali ,
Svoji sa nám ticho rehlia ,
odkiaľ majú - nepovedia ,
Len ty spinkaj občan milý ,
my sme sa ,,už nabalili,,
aj úprimnú ľútosť prejavili
aj na ,, Male Divy,, sa odplavili
aj nepohodlných popravili,.
§§§,,,,...
Zvuková nahrávka Gorily: Malchárek a Haščák o hovoria o províziách za privatizáciu
Bývalý minister hospodárstva Jirko Malchárek vysvetľuje Jaroslavovi Haščákovi, že nikdy nebol podriadeným jeho predchodcu na ministerstve, Pavla Ruska. Biznis sa robil aj tak vždy cez Malchárka, ktorý bol počas Ruskovho ministrovania poslancom a šéfoval hospodárskemu výboru v parlamente. Haščák s Malchárkom hovoria o delení provízie pri výbere poradcu vlády na dopredaj 10% akcií SSE, ZSE a VSE na burze. Haščák hovorí, že Malchárek na tom zarobí 80 až 100 miliónov, no zarobí si aj Gabriel Palacka či Anna Bubeníková, Malchárek reaguje, že dobre, je to na jeho rozhodnutí a je jedno, či bude pár miliónov hore dole. Menšinový podiel Penty vo vydavateľstve Petit Press nemá žiaden vplyv na redakčný obsah.
Demokraticka opozicia?
To si socialny netvor Sulik robi z nas srandu?
Lukáš Kyselica - Bývalý vyšetrovateľ NAKA o aktuálnom stave vyšetrovania Gorily
Vyzyvame media, budte objektivni a nepodsuvajte nam pitny rezim Fica.
Veci verejne
Gorila sa reinkarnovala v audioverzii a presstitúti majú sviatok
Trnka a Kočner alebo Extrémne pokrytectvo mediálneho mainstreamu
Veci Verejné: Chystá sa Gorila 2?
O Forischovi a ostatnych
Dnes mame zasluhovy system starobneho dochodku.
Znamena to, ze ten co si odvadza odvody z vyssieho vymeriavacieho zakladu ma vacsie dochodky ako ten co klamal stat a odvadza si iba minimalne odvody ako napriklad podnikatelia, zivnostnici a aj niektori zamestnanci minimalku cez papiere a ostatne na ruku , tak dnes maju minimalne dochodky.
Pan Danko chce, aby stat pridal, ale iba tym co podvadzali a klamali tento stat a tym co nekradli tym chce zobrat.
Ale ved oni vedeli co robia a robili to pri plnom vedomi, tak preco by im to stat mal dorovnavat a okradat tych co neklamali?
Mohli si platit vyssie odvody, ale to neurobili a peniazky si pekne odkladali na svoj vlastny ucet, alebo minali.
Dnes by radi okradli nas zamestnancov co si riadne platime odvody a mame nase dochodky o nieco vyssie.
Ved kradnut roky to oni vedia najlepsie.
Pan Danko to je co za politika?
Ak chcete rozdavat aj ked nemate z coho, lebo mame deficit statnych financii, tak potom rozdavajte pre vsetkych a rovnakym %.
Ako to vysvetlite obcanom, ktori nekradli a neklamali stat pan Danko?
Znama zivnostnicka si tiez odvadzala odvody z minimalneho zakladu a rozdiel odvodov si ukladala na ucet.
Neskor za tie odlozene odvody si kupila byt v meste a prenajima ho.
Mesacne ma z neho prijem 400 eur.
Ma nizky dochodok a pan Danko jej ho chce zvysit.
Gratulujem pan Danko, ale takto sa to nerobi.
Socialna poistovna sa neda vykradnut, tak si podnikatelia a politici vymysleli takyto sposob.
Teda okrem II dochodkoveho piliera, lebo ten sa vykradnut da aj cely a je podvod od sameho zaciatku
Ako to vysvetlite obcanom, ktori nekradli a neklamali stat pan Danko?
Znama zivnostnicka si tiez odvadzala odvody z minimalneho zakladu a rozdiel odvodov si ukladala na ucet.
Neskor za tie odlozene odvody si kupila byt v meste a prenajima ho.
Mesacne ma z neho prijem 400 eur.
Ma nizky dochodok a pan Danko jej ho chce zvysit.
Gratulujem pan Danko, ale takto sa to nerobi.
Socialna poistovna sa neda vykradnut, tak si podnikatelia a politici vymysleli takyto sposob.
Teda okrem II dochodkoveho piliera, lebo ten sa vykradnut da aj cely a je podvod od sameho zaciatku
Dnes mame zasluhovy system starobneho dochodku.
Znamena to, ze ten co si odvadza odvody z vyssieho vymeriavacieho zakladu ma vacsie dochodky ako ten co klamal stat a odvadza si iba minimalne odvody ako napriklad podnikatelia, zivnostnici a aj niektori zamestnanci minimalku cez papiere a ostatne na ruku , tak dnes maju minimalne dochodky.
Pan Danko chce, aby stat pridal, ale iba tym co podvadzali a klamali tento stat a tym co nekradli tym chce zobrat.
Ale ved oni vedeli co robia a robili to pri plnom vedomi, tak preco by im to stat mal dorovnavat a okradat tych co neklamali?
Mohli si platit vyssie odvody, ale to neurobili a peniazky si pekne odkladali na svoj vlastny ucet, alebo minali.
Dnes by radi okradli nas zamestnancov co si riadne platime odvody a mame nase dochodky o nieco vyssie.
Ved kradnut roky to oni vedia najlepsie.
Pan Danko to je co za politika?
Ak chcete rozdavat aj ked nemate z coho, lebo mame deficit statnych financii, tak potom rozdavajte pre vsetkych a rovnakym %.
Odporúčame