Ved strana SAS je strana korporacii, podnikatelov, oligarchov, zlodejov a podvodnikov a presadzuje iba ich zaujmy a zrazu marketingovo ako otocil, preco?
Chce viac nezorientovanych a naivnych volicov aby mal vyssie prispevky pre seba od statu z nasich dani za ucast vo volbach?
A potom zdieral obcanov , zo zasmestnancvov urobit otrokov ako to opisal vo svojom volebnom programe?
A teras sa hra na dobreho, ze je na strane zamestnancov na ktorej nikdy nebol?
Preco takto klame obcanov?
Lebo mu to ludia prepacia a este ho volia?


