Kto je to George Soros? Prečo Slováci vždy naletia jeho lokajom?
Kto je to George Soros? Prečo Slováci vždy naletia jeho lokajom?
No uvazte vlada ktora vyberie viac na daniach a odvodoch vdaka zmene zakonov a prinuti tak podvodnikov co si hovoria podnikatelia , aby nevykradali statnu kasu a skutocnost je taka ze mame viac o 8,5 miliardy eur pre nas vsetkych je ta velmi skorumpovana a ta za ktorej sa kradlo a rabovalo je ta najlepsia?
Je to normalne aby takto skorumpovani liberalni politici a media klamali nas obcanov?
Ja radsej 10 Smer SD ako jedneho spinaveho opozicnika:
Viete o tom ze dnes sa mame najlepsie ako sme sa kedy mali a media nam neustale vtlkaju do hlavy ako sa mame zle a aka je tu velka korupcia?
Mame nezamestnanost pod 5% ako nikdy po roku 1989.
Kazdy kto chce sa moze zamestnant.
Mesacna minimalna mzda je 520 eur mesacne v hrubom.
Priemernu mesacnu mzdu mame 1065 eur Mame vyvazeny zakonnik prace.
Statnu kasu plnime vo vyske 34,4 miliardy eur.
Ked koncila vlada Radicovej sme mali 16 % nezamestnanost.
Bolo takmer nemozne ludom nad 50 rokov naist si pracu
Minimalna mzda bola vo vyske 327 eur a priemerna mzda vo vyske 805 eur.
Statnu kasu dane a odvody bola vo vyske iba 26,2 miliardy eur a este nas media denno denne presviedcali o vysokej zivotnej urovni.
KDH vyhlasuje ze je krestanske, socialne a narodne.
Ako chce svoje ciele presadzovat s Progresivnym Slovenskom a Spolu, ktori su antikrestanski, antisocialni a antinarodni presadzujuci otroctvo a ich cielom je zrusit bezplatne zdravotnictvo a spoplatnit ho pre cely narod, zrusit socialne davky a dochodky a nahradit ich sumou 121 eur mesacne ze staci na jednu teplu polievku denne pre starych a chorych.
Ake prieniky vo svojich programoch hladaju?
Su to iba prieniky o vlastne koryta.
Na to potrebuju naivnych a lahko manipulovatelnych a nezorientovanych volicov, ktori by ich volili a dali im svoj hlas.
Program maju jasny presadit liberalizmus vladu korporacii, oligarchov, podnikatelov, presadit zlo a volu volica uplne odstrihnut od moci.
Musi sa nanovo zadefinovat cely system referend napriklad fakultativne a obligatorne, celostatne, krajske, miestne aby sa tento nastroj mohol pouzivat.
Na kazdej urovni referenda musi byt institute s najvyssou pravomocou pokial sa bavime o skutocnej demokracii.
Pravda o demokracii
Nasa jedina poziadavka:
Ziadajme opravu ustavy
Ziadajme opravit princip demokracie ako vlady ludu.
Nic ine zmysel nema
Okamzite treba opravit clanok ustavy c. 72 tak, aby sa ustava a ustavny zakon mohli prijat a menit iba so suhlasom obcanov v parlamente.
Okamzite treba opravit clanok ustavy cislo 73 tak, aby poslanec bol vysledkom referenda viazany.
Obcania ucastni verejneho hlasovania musia mat pravo svojmu volenemu zastupcovi dat prikaz.
Zastupca prikaz obcanov musi respektovat.
Ak toto nebude jednoznacne vyjadrene v ustave, nemozeme hovorit o demokracii.
Nakoniec treba opravit cely druhy diel 5 hlavy tak, aby referendum bolo skutocnym nastrojom prejavu vole obcanov.
Aby ich volena moc nemohla do tohto nastroja zasahovat, nemohla ho sabotovat, znefunkcnit ho obstrukciami a aby volena moc bola tomuto institutu podriadena a efektivne ho presadzovala na vsetkych urovniach.
Musi sa zrusit, alebo obmedzit na najnizsiu moznu uroven korum pre platnost referenda.
Ano, my uz ziadnu moc nemame, lebo vsetku sme ju odovzdali v slobodnych volbach tym ktorych sme si zvolili nasim zastupcom.
Moc ma Narodna rada SR a parlament.
Su to nasi zastupcovia a udajne je to demokraticke.
Je to demokraticke dovtedy, ak obcania stale maju moc, toto rozhodnutie odvolat, alebo zmenit.
V momente ked obcania stratia moznost zvrchovane pouzit svoju moc prestavaju byt sucastou demokratickeho systemu.
Vlada obcanov sa zmenila na diktaturu parlamentu. Parlament sa stal v krajine neobmedzenym diktatorom.
Od tohto momentu mozu ludia iba slobodne protestovat v uliciach
Na Slovensku mame parlamentnu diktaturu a preto ju musime zmenit na demokraciu teda vladu ludu.
Nahradenim jednej politickej strany mnozstvom politickych stran neznamena ze diktatura zmisla a nastupila demokracia.
Nahradenie povinnych volieb volbami slobodnymi neznamena ze nastupila demokracia.
Nedajme sa oklamat skorumpovanymi politikmi a skorumpovanymi mediami ze volby a sutaz politickych stran je demokracia
Su to velke klamstva.
Co je to demokracia?
Demokracia znamena vlada ludu. t.j. ze vladne lud, vladnu obcania.
Podla tejto definicie, ktora je nespochybnitelna by mali mat obcania vo svojej krajine taku moc a take realne moznosti, ktore by im umoznovali kedykolvek vstupit do procesu rozhodovania a schvalovania veci verejnych.
Demokracia je iba jedna a to bud ju obcania maju a ziju v demokracii, alebo moc ma niekto iny a o demokracii nemoze byt ani reci.
Demokracia konci v momente, ked je obcanom odobrata moznost rozhodovat vo svojej krajine zvrchovane
Hadajte v ci prospech budu vladnut a zacnu strasenim obcanom o neudrzatelnom rozpocte, dochodkoch, zdravotnictve a socialnych veci. Velke place ze musia zaviest otroctvo a zmenit zakonnik prace.
Vysledok bude zmanipulovany ako v prezidenskych volbach ale vyhraju.
A uz budu zavadzat krvave reformy na obcanoch Slovenska a v prospech seba
Zmena zakona 385/2000
Uz dnes pokladam volby do Narodnej rady 2020 za zmanipulovane a nedemokraticke vdaka zmene zakona 385/2000 od Baranika SAS s.r.o. Sulik, aby odstavili Harabina a odradil a znechutil jeho volicov ist volit.
To je vlastizrada a to si ziadny politik nemoze dovolit urobit z volieb iba frasku .
Politici maju sluzit obcanom a nie manipulovat volby tak, aby vyhrali podvodm liberalni podvodnici z opozicie.
Takto podvodom vyhrali aj prezidenske volby, ked pred volbami odstavili Kotlebu a na post prezidenta sa dostala ta osoba, ktoru chceli oligarchovia a nie ta ktoru chceli obcania.
Toto je uplne to iste, len osoba Kotlebu sa zmenila na Harabina
Ciel maju jasny znechutit a odradit volicov Harabina, Kotlebu, SNS a Smeru- SD teda pronarodnych a socialno demokratickych volicov od parlamentnych volieb a vitazstvo vo volbach do narodnej rady budu mat liberalni, fasisti teda strany PS- Spolu, SAS, Olano, Sme rodina, KDH ktori zastupuju v narodnej rade iba oligarchov, korporacie, podnikatelov.
Hadajte v ci prospech budu vladnut a zacnu strasenim obcanom o neudrzatelnom rozpocte, dochodkoch, zdravotnictve a socialnych veci. Velke place ze musia zaviest otroctvo a zmenit zakonnik prace.
Vysledok bude zmanipulovany ako v prezidenskych volbach ale vyhraju.
A uz budu zavadzat krvave reformy na obcanoch Slovenska a v prospech seba
Zmena zakona 385/2000
Uz dnes pokladam volby do Narodnej rady 2020 za zmanipulovane a nedemokraticke vdaka zmene zakona 385/2000 od Baranika SAS s.r.o. Sulik, aby odstavili Harabina a odradil a znechutil jeho volicov ist volit.
To je vlastizrada a to si ziadny politik nemoze dovolit urobit z volieb iba frasku .
Politici maju sluzit obcanom a nie manipulovat volby tak, aby vyhrali podvodm liberalni podvodnici z opozicie.
Takto podvodom vyhrali aj prezidenske volby, ked pred volbami odstavili Kotlebu a na post prezidenta sa dostala ta osoba, ktoru chceli oligarchovia a nie ta ktoru chceli obcania.
Toto je uplne to iste, len osoba Kotlebu sa zmenila na Harabina
Ciel maju jasny znechutit a odradit volicov Harabina, Kotlebu, SNS a Smeru- SD teda pronarodnych a socialno demokratickych volicov od parlamentnych volieb a vitazstvo vo volbach do narodnej rady budu mat liberalni, fasisti teda strany PS- Spolu, SAS, Olano, Sme rodina, KDH ktori zastupuju v narodnej rade iba oligarchov, korporacie, podnikatelov.
Aby moc bv rukach na Slovensku mali liberalni fasisti, skorumpovane media a sorosove mimovladky a nie ludia to sa musi zmenit ak nechcele zit v otroctve ako zobraci a bezdomovci
Co musime urobit?
Vypocujte si
Hadajte v ci prospech budu vladnut a zacnu strasenim obcanom o neudrzatelnom rozpocte, dochodkoch, zdravotnictve a socialnych veci. Velke place ze musia zaviest otroctvo a zmenit zakonnik prace.
Vysledok bude zmanipulovany ako v prezidenskych volbach ale vyhraju.
A uz budu zavadzat krvave reformy na obcanoch Slovenska a v prospech seba
Zmena zakona 385/2000
Uz dnes pokladam volby do Narodnej rady 2020 za zmanipulovane a nedemokraticke vdaka zmene zakona 385/2000 od Baranika SAS s.r.o. Sulik, aby odstavili Harabina a odradil a znechutil jeho volicov ist volit.
To je vlastizrada a to si ziadny politik nemoze dovolit urobit z volieb iba frasku .
Politici maju sluzit obcanom a nie manipulovat volby tak, aby vyhrali podvodm liberalni podvodnici z opozicie.
Takto podvodom vyhrali aj prezidenske volby, ked pred volbami odstavili Kotlebu a na post prezidenta sa dostala ta osoba, ktoru chceli oligarchovia a nie ta ktoru chceli obcania.
Toto je uplne to iste, len osoba Kotlebu sa zmenila na Harabina
Ciel maju jasny znechutit a odradit volicov Harabina, Kotlebu, SNS a Smeru- SD teda pronarodnych a socialno demokratickych volicov od parlamentnych volieb a vitazstvo vo volbach do narodnej rady budu mat liberalni, fasisti teda strany PS- Spolu, SAS, Olano, Sme rodina, KDH ktori zastupuju v narodnej rade iba oligarchov, korporacie, podnikatelov ,
Kde je Igorko Matovic, Remisova, sociopat Sulik, Pezinska skladka, Todova, Talianska redaktorka z novin La Republica nase media ktori bojuju proti korupcii a odhaluju kauzy?
Taketo kauzy oni totiz kryju a utocia iba na socialno demokraticke Ficove vlady
Ak zdravotná poisťovňa nie je vlastníkom, ale iba správcom majetku určeného na zabezpečenie zdravotnej starostlivosti na náklady zdravotného poistenia, chýba jej právny základ, ktorý by jej umožňoval dôvodne a rozumne si nárokovať právo na zisk."
V krátkosti to znamená, že ani na peniaze, ktoré už Penta v zdravotníctve získala a ani na tie, ktoré chce ešte len získať nemá žiadny legálny nárok. Je to jedna veľká zlodejina tak ako celé podnikanie skupiny Penta.
A štátne orgány sa iba prizerajú a mlčia.
Ak by si ale plnili svoje povinnosti, každý pracujúci Slovák by mohol od štátu dostať 400 eur. Keďže ale nekonajú, peniaze skončia mimo Slovenska na nejakom Penta účte v daňovom raji.
A na toto urad Hodnota za peniaze a ani Sorosove mimovladky Durana, Golias, Balaz, este neprisli? Neprisli na to ani Olano, SAS, Poje b a ne Slovensko, Spolu, KDH, Zalud Remisova a nam nukaju spoplatnene zdravotnictvo, skolstvo a likvidaciu socialneho a dochodkoveho systemu?
Kradnutie verejných financií v slovenskom zdravotníctve organizovanou skupinou Penta začalo účtovným trikom ocenenia poistného kmeňa v zdravotnej poisťovni Dôvera – cez túto protizákonnú účtovnú operáciu si Penta privlastnila z verejného zdravotného systému 379 miliónov EUR. Tento účtovný Penta trik auditovala spoločnosť Deloitte, ktorá sídli v rovnakej budove ako Penta. A aby nemali v Pente málo, ešte v roku 2010 zažalovali Slovensko o ďalších 400 miliónov EUR kvôli novoprijatému zákazu zisku zdravotných poisťovní.
Maták v júni 2018 povedal : „S plnou vážnosťou, ako jeden zo spoluvlastníkov Penty, môžem povedať, že nemáme záujem pripraviť daňových poplatníkov Slovenska ani o euro,“ - ukázalo sa, že Maták opäť klamal. Penta pýta skoro pol miliardy eur, hoci jej v skutočnosti štát nespôsobil žiadnu škodu.
Vidite a o tom Todova a ani Taliansky dennik La republoica nepise.
Ta pise iba o Ficovi a Vadalovi, ze pred 20 rokmi si telefonovali a su aj taki co jej veria
Odporúčame