Desaťtisíce ľudí v II. pilieri čaká náhly presun peňazí
Az keby zrusili I starobny dochodkovy pilier by ludia zistili co je chudoba a bieda a museli by pracovat az do samej smrti bez ohladu na svoje fyzicke a psychycke schopnosti.
Ukradnut ludom odvody a nechat ich pre korporacie, podnikatelov, oligarchov ma vplane cela opozicia na cele z SAS Sulikom.
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany
SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu
teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie
je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),
nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa
počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
sulik.sk/wp-content/uploads/2016/11 /odvodovy-bonus-3-sulik-mihal.pdf