Co sa stalo s novymi zupanmi z SAS, Olano a KDH?
Vo volbach klamali svojich volicov ze zupani Smeru kradnu a ze oni by zupy dokazali spravovat lepsie a hla co sa dozvedame.
Zatvaraju nemocnice, skoly, cesty sama jama takmer celkom nezjazdne a pani starostovia, primatori a zupani si zvysuju platy a odmeny na uroven tvrdo odtrhnutu od reality.
To si robia zo svojich volicov srandu?
Dajte si plat, ktory mate zo zakona ved aj ten je poriadne prestreleny bez akehokolvek navysovania a budete mat peniaze na vsetko.
Nemusite potom ani plakat ze nemate z coho financovat obedy zadarmo a z coho pridat aj kucharkam v skolskej kuchyni

