Opravujem:
Zavislu cinnost.
Co to je zavisla cinnost?
Vztah zamestnanec - zamestnavatel
Opravujem:
Zavislu cinnost.
Co to je zavisla cinnost?
Vztah zamestnanec - zamestnavatel
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),
nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu122 a nad ktorú sa
počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka123.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
OLANO v prvom rade vymysla ako zlikvidovat dochodky tak ze ak sa dostanu do vlady s SAS tak zavedu odvodovy bonus, teda zlikvidovanie celeho zdravotneho , socialneho a dochodkoveho systemu a nahradit ho zobracenkou 121 eur mesacne v cistom na jednu teplu polievku denne.
Su to podvodnici a ulisni sasovia ako este viac zotrocit a ozobracit cely narod a v prospech oligarchov, zlodejov a podvodnikov.
Peniaze ktore dnes sluzia vsetkym a idu do socialnej a zdravotnej poistovne by ostavali u oligarchov, zlodejov a podvodnikov.
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus vo vyske 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Tak Sorosov novy kandidat?
Dakujeme ale nechceme
Most Hid uz nevladne Dzurinda a tak s tou liberalizaciou rychlo skoncite.
Po 1 - 2 rokoch sa trate zatvoria ako nerentabilne ako za Dzurindu a dodnes nemaju peniaze na sprevadzkovanie.
Katastrofou pre Slovensko je strana SAS
Co chceme my z SAS, Olano, Sme rodina a KDH? Zmenit vladu socialnej demokracie vladu ludu na liberalnu vladu oligarchov, zlodejov a podvoknikov, kapitalu a ich ziskov na ukor 99% obcanov, kde clovek nema ziadnu cenu.
A mame az 150 napadov ako vas este viac zotrocit, ozobracit a okradat natrvalo cez zakony.
Neverite?
Precitajte si odvodovy bonus a agenda 2020:
Co sa to deje na Slovensku?
Je to boj o trvalu moc bez volieb a ako?
Media na Slovensku nie su slobodne ale su pod vplyvom oligarchov ktori ich vlastnia a Sorosovych mimovladok a ich ciel je zlikvidovat dnesnu vladu socialnej demokracie ktora vzisla z volieb a zaviest na Slovensku liberalizmus otrokarstvo, vladu oligarchov, zlodejov a podvodnikov.
Sakova v ziadnom pripade nepojde proti tejto vlade ako isiel napriklad Madaric a tak je velmi nepriatelna a rovnako aj ministerka kultury.
Kiska a oligarchovia postupne chcu ziskat vplyv a nacelkom ovladnut ministerstvo vnutra s tym ze chcu odpolitizovat policiu a potom uz nemusia oligarchovia liberali z SAS, Olano, Sme rodina a KDH ani vyhrat volby, lebo moc bude v ich rukach.
K tomu, aby sa im to podarilo potrebuju Sorosove stado nezorientovanych a podplatenych dostat do ulic a media samozrejme uz dokoncia svoje v podnecovani a podporovani protestov a neustalym klamanim o tom kolko ludi sa protestov skutocne zucastni.
Sulik a jeho oligarchovia prisli na to ako okradnut tych
najchudobnejsich starych a chorych tak, ze zivotne minimum zdania 19%
danou z prijmu a este zaplatia z toho odvody na zdravotnu starostlivost
9% a socialny odvod 10% co sposobi ze namiesto zivotneho minima 200 eur
mesacne dostanu iba 124 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a uz
ziadny dochodok ci inu socialnu davku.
Ako si toto mozu dovolit a preco nam o tom media nic nepovedia?
Vedia ze na Slovensku su tak tvrdo naivni a lahko manipulovatelni ze to
ani nikto nezisti az potom, ked to uz nikto nezmeni.
Podobne to urobil Sulik aj s rovnou danou kde zvysil DPH na potraviny
ktora najviac plni statny rozpocet a najviac na nu doplacaju ti
najchudobnejsi.
Neodhalene tajomstvo odvodoveho bonusu:
Viete ako rata Sulik odvodovy bonus?
Vychadzal zo zivotneho minima cca 200 eur mesacne,
minus 19% dan z prijmu.............. = - 38 eur,
minus zdravotny odvod 9%......... = - 18 eur
minus solidarny odvod 10% ........= - 20 eur
--------------------
Spolu .................... cca 124 eur v cistom
mesacne namiesto dochodku ci inej socialnej davky, ktore by zrusil.
Rovnako by zrusil podnikatelom platenie odvodov za svojich zamestnancov
a tak by na tomto vsetko ziskali podnikatelia rocne az 15 milird eur.
====================
Viete o tom, ze zivotne minimum t.c.cca 200 eur mesacne je socialna
davka a ta ako aj vsetky ostatne socialne davky ako je napriklad
materska, rodinne pridavky, podpora v nezamestnanosti ci dochodky sa
nezdanuju a ani sa z nich neplatia ziadne odvody ani v Cechach,
Madarsku, Nemecku, Rakusku, Polsku teda v celej EU?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus a odvedie daň a odvody,
nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca121.
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),
nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu122 a nad ktorú sa
počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka123.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
Podnikatelia by extremne bohatli, lebo by sme sa im skladali v obrovskych sumach na ich zisky a my by sme sa ocitli o 130 rokov naspat ked zurilo otroctvo, chudoba a bieda.
Dnes tento system funguje v USA vola sa liberalizmus a cela opozicia sa snazi ho zaviest aj na Slovensku.
Tu este spina tychto podvodnikov nekonci.
Este vacsim okradnutim dani by sme museli spoplatnit cele skolstvo a zavedenim este vacsich poplatkov pri sluzbach statu ako kolky ci ine poplatky pri vybavovani agendy v rezii statu.
Chcu zotrocit aj nas zamestnancov a ako to opisali v agende 2020.
Kolko klamstva je v tejto vete?
Vsetko je klamstvo.
Nasich dani a odvodov, ktore si platime my obcania a sluzia pre nas vsetkych by sa podnikatelom a oligarchom, zlodejom a podvodnikom a pravicovym liberalnym politikom zachcelo.
Najskor si povedzme ako je to s platenim odvodov a dani, kto ich plati?
Dane a odvody platime my vsetci v cenach vyrobkov a sluzieb, ktore kupujeme a v ktorych su zakalkulovane vsetky dane a odvody, ktore nasledne iba odvadza podnikatel do statnej kasy a do zdravotnej a socialnej poistovne.
V ziadnom pripade ich neplati podnikatel, lebo ten ich dostava v trzbach svojich tovarov a sluzieb od zakaznika zaplatene vsetky.
Teda nejedna sa o bohatstvo podnikatelov, ale nas vsetkych.
Tato banda politikov, podvodnikov liberalov si povedali, ze ludia sa nevyznaju v tejto problematike a ze ich o odvody a dane okradnu a natrvalo.
Ak by to presadili, cely system financovania zdravotnictva, dochodkov a socialnych davok a financovania statu by padol.
Co chceme my z SAS, Olano, Sme rodina a KDH? Zmenit vladu socialnej demokracie vladu ludu na liberalnu vladu oligarchov, zlodejov a podvoknikov, kapitalu a ich ziskov na ukor 99% obcanov, kde clovek nema ziadnu cenu.
A mame az 150 napadov ako vas este viac zotrocit, ozobracit a okradat natrvalo cez zakony.
Neverite?
Precitajte si odvodovy bonus a agenda 2020:
Pozrite sa ako klame Sulik z SAS a cela opozicia vcitane Matovica z Olano, Kollara Sme rodina a Hlinu z KDH, Bablaveho zo Spolu a Stefunku z Progresivneho Slovenska + vsetky media a Sorosove mimovladky a ako chcu spolocne cez Odvodovy bonus okradnut cely narod o odvody a dane a natrvalo:
Strana 49 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika - cast
Redistribúcia príjmov. (financovaná odvodmi) je presun bohatstva od tých, ktorí ho majú viac, k tým, ktorí ho majú príliš málo.
Posluzia aj komedianti herci
Napriklad namestie SNP ma kapacitu 3 000 ludi, ale media v spravach nie raz ale minimalne 5x za spravy udavaju ze az 30 000 ludi.
Co sa to deje na Slovensku?
Je to boj o trvalu moc bez volieb a ako?
Media na Slovensku nie su slobodne ale su pod vplyvom oligarchov ktori ich vlastnia a Sorosovych mimovladok a ich ciel je zlikvidovat dnesnu vladu socialnej demokracie ktora vzisla z volieb a zaviest na Slovensku liberalizmus otrokarstvo, vladu oligarchov, zlodejov a podvodnikov.
Sakova v ziadnom pripade nepojde proti tejto vlade ako isiel napriklad Madaric a tak je velmi nepriatelna a rovnako aj ministerka kultury.
Kiska a oligarchovia postupne chcu ziskat vplyv a nacelkom ovladnut ministerstvo vnutra s tym ze chcu odpolitizovat policiu a potom uz nemusia oligarchovia liberali z SAS, Olano, Sme rodina a KDH ani vyhrat volby, lebo moc bude v ich rukach.
K tomu, aby sa im to podarilo potrebuju Sorosove stado nezorientovanych a podplatenych dostat do ulic a media samozrejme uz dokoncia svoje v podnecovani a podporovani protestov a neustalym klamanim o tom kolko ludi sa protestov skutocne zucastni.
Takto okradla aj nasu rodinu statna mafia z pozemkoveho a lesneho uradu v Ziline Helena Majkova s geodetom Vlastimilom Bielikom o stavebny pozemok vo vymere 340 m2.
Prestavte si ze ani nadriadeni nekonali
Takze zdravotnictvo na nakupe CT usetrilo 13,5 miliona eur.
A co na to Sorosove media?
Co na to opozicia, preco nechvali?
Chce presadit liberalizmus, teda take zdravotnictvo ktore bude pre obcana Slovenska s financneho dovodu nedostupne?
Zrusia sa vyplacanie dochodkov a maju v plane, ze slovak je tak retardovany, ze ani na to nepride ze mu zrusia dochodok a vraj mu bude stacit jedna tepla polievka denne a uz aj Sulik vypocital, ze mu bude mesacne stacit 121 eur a dost, vraj vysoko solidarna ciastka.
Vraj maju az 150 napadov ako obcanov okradnut natrvalo.
Uz verite tomu ze media na Slovensku nie su slobodne a to ani RTVS?
Ak by boli slobodne a neboli v rukach oligarchov, tak by nedovolili liberalnym sorosovym politikom takto klamat, zavadzat a zamlcovat podstatu.
Sluzia pre nas vsetkych na financovanie skolstva, zdravotnictva, dochodkov, socialnych davok, sudnictva, prokuratury, dopravy, vnutra, obrany teda na cely chod statu.
A viete preco oligarchovia, zlodeji a podvodnici SAS, Olano, Kollarova rodina, KDH , Spolu, Progresivne Slovensko, podnikatelia, media tak vyplakavaju a klamu, ze maju vysoke danove a odvodove zatazenie?
Vedia, ze narod je nezorientovany a tak vymysleli odvodovy bonus a takto chcu nas vsetkych o tieto prijmy statu natrvalo okradat.
My budeme platit v cenach vyrobkov odvody a dane a oni ich nebudu uz odvadzat, ale nechaju si ich pre seba.
Ide o peniaze nas vsetkych ako nas o ne okradnut.
Co sa potom stane ak stat nebude mat dost penazi na financovanie svojich sluzieb?
Spoplatni sa skolstvo a zdravotnictvo a ostatne sluzby statu a to sa z financneho dovodu stane pre cely narod nedostupne
Odporúčame