Liberalizmus chcu presadit na Slovensku strany oligarchov SAS, Olano, Sme rodina a KDH na cele s Kiskom.
Liberalizmus = globalizacia vôbec není to, čo potrebujú prostí ludia liberalizacia je zlo,otroctvo,bezprávie a tvrdá disciplína, ktora sluzi iba v prospech oligarchova podvodnikov.
Liberalizmus je niečo čo má slúžiť jedine kapitálu,zisku , korporaciám a globalizácii ale nie obcanom danej krajiny.
Co presadzuju strany SAS, Olano, KDH a Sme rodina a prezident Kiska a Fico socialny demokrat to nechce im presadit a preto rozputali a zneuzili tichy pochod obcanov na pamiatku vrazdy Kuciaka a jeho snubenicu?
Napriklad:
1, Chcu zrusit zakon o minimalnej mzde. Co by to znamenalo pre obcanov Slovenska?
Ludia by pracovali aj za omnoho menej a nie je rarita, ze aj za noclah ci stravu.
Takto by dokazali este viac a este katastrofalnejsie zdierat obcanov.
Ficova vlada naopak minimalnu mzdu sa nehodla zrusit, ale kazdy rok ju zvysuje.


