Nuž,
ak som správne pochopil rôzne ekonomické stimuly, tak potom koncepcia Mečiara, z rokov 1997-8 o tzv. revitalizácii, v ktorej štát cez reštrukturalizáciu, odpusteniu starých ešte federálnych dlhov, chcel sanovať podniky, najmä ZŤS v hladových dolinách, bola správna? Medzi prvými boli v júli 1998 Hriňovské strojárne. Úspešný projekt stopla nová vláda na čele s Dzurindom a I. Miklošom, ktorej doktrína bola, že trh spravodlivo rozhodne, kto prežije, kto nie. Z týchto podnikov vinou novej vlády, takto zostali iba ruiny.
Dzurinda, Mikloš, Schmögnerová, Černák a spol. mali dávno sedieť za programové zničenie slovenskej ekonomiky a defraudáciu strategických podnikov.


