Priatelia,
všetko to bolo dobre rozbehnuté za Mečiara. Potom to z "princípu" Dzurindovci stopli, ťažká a ľahká dopravná mechanizácia chátrala a rozkradla sa. Hlavne, že Mečiara označili za megalomana, ktorý kvôli diaľniciam chcel zruinovať hospodárstvo. Dokonca po prirovnávali v tomto k Hitlerovi a na jeho účet zabávali divákov rôzni komici.

