Priatelia,
takže bacha! Koniec srandistom a recesistom! Opatrne aj tu pri diskusných príspevkoch. Ak sa tu niekto pochváli, že má doma perfektnú bombu, ťažko bude vysvetľovať po príchode kukláčov, že veď v nasledovnom príspevku iba chcel pobaviť spoludiskutujúcich a uviedol, že ide o sexbombu. Dom vám tak-či tak prevrátia hore nohami, kým vám nenájdu v šuflíku, starú zabudnutú petardu. Polícia zaknihuje váš prípad, ako úspešný výjazd, v rámci potierania extrémizmu a boja proti teroristom a do smrti budete na čiernej listine. V budúcnosti, pri každom náhodnom výbuchu kdekoľvek na svete, budete predvedený povinne vypovedať.
Priatelia vivat! Zbohom zdravý rozum! Rozkrádaniu zdar, smerákom zvlášť.

