Priateľ,
môj krásny, Michal Dubovický. Nič nemám proti tvojim argumentom, ibaže nechápem, že keď už sa angažuješ v tejto agende, tiež sa dopúšťaš hriešnej krivdy, pretože neponúkaš a neagituješ za partnerstvo viacerých mužov, žien, dokonca v zmiešanom prevedení 1 + 2, 2 + 1, 1 + 3, atď., podobne, ako v zvieracej ríši. Smiem sa spýtať, prečo pokračuješ v diskriminácii?

