Hlina: Biľakovi treba dopriať pohľad do hlavne tanku
tým alkoholom si to mohol zdôvodniť, takto to vypadá na slabý mozog :-)
husté obočie mal tvoj idol L.I Brežnev, nemýľ sa mi s ním
ja som nikoho nevešal, s niekym si ma mýliš, to tvoji kolegovia vešali a v lepšom prípade posielali do uránových baní
neobhajuj komunistické zlodejiny, robíš zo seba vola
bezplatné vzdelávanie neexistuje, ani bezplatné zdravotníctvo, to ti súdruhovia klamali
ja nikoho neutláčam, to si si ma zase s niekym pomýlil, ja som normálny zamestnanec v súkromnej firme, makám a firma ma za to platí .... celý život sa vzdelávam, aby som mal čo ponúknuť zamestnávateľovi
zhrnuté niekoľkými slovami - si poriadne popletený, ani sa nedivím, keď počúvaš len komunistov :-)