to myslel ironicky
Podľa Baumana je nepravdepodobné, aby sa človek, ktorý sa narodí v Prešove v obyčajnej rodine, stal prezidentom USA. Osud nepustí. ... Osud by možno aj pustil, ale zákony nepustia. Americkým prezidentom sa môže stať len ten, kto sa sa narodil v USA. Nepočúvaj Baumana, trepe hlúposti. :-)
poraď mi, kto platí za zastávanie sa Hedvigy? ... tiež by som si rád privyrobil pár tisíc ojri :-)
Dnes má meniny Bartolomej. Pamätám si, ako sme kedysi chodili do Ilavy na Bartolomejský jarmok. Až raz sa blížil koniec augusta, čakali sme, kedy sa objavia plagáty, ktoré oznamovali konanie jarmoku, ale nič sa neobjavilo. Písal sa rok 1988 a súdruhovia sa zľakli, že by sa pri príležitosti 20. výročia vpádu vojsk VZ do Československa mohli vzniknúť nepokoje, tak nepovolili akcie, kde by sa zišiel väčší počet ľudí. Zrejme už cítili, že sa blíži ich koniec, že socializmus krachuje.
Napísal som - nemám rád, keď sa jedno svinstvo obhajuje iným ... ak si to z tohto nepochopil, tak som aj vojnu v Iraku nazval svinstvom .... nemám problém ti to vysvetliť polopate
na druhej strane aj vraždenie vlastných ľudí, ktoré robil Saddám považujem tiež za svinstvo a tiež jeho obsadenie Kuwaitu.
a ináč ja nie som kapitalista, to si si tiež vymyslel, nedokážeš sa vzdať svojej komunisticko-eštebáckej taktiky
všetko, čo píšeš o tom, čo by bolo, keby nás Rusi neobsadili, sú len tvoje výmysly, uvoľnenie atmosféry tu trvalo krátky čas nič hrozné sa nedialo ... zase bolševicky výmysel na obhajobu svinstva
ani tretina ... a okrem toho dnes sa v poľnohospodárstve vo veľkom používajú rôzne mechanizmy, s ktorými treba vedieť pracovať a neviem, či to dokážu všetci tí nezamestnaní
a už som to písal viackrát, dosť cestujem po Slovensku a nejako tú nevyužitú pôdu nevidím ... kde je?
ak budú fungovať ako všetky čínske výrobky, tak sa môže ľahko stať, že miesto Washingtonu zasiahnu Moskvu
teba už niekto zasiahol, súdruh :-)
už si konečne uvedomte, že nie je reálne, aby polovica dediny pracovala v poľnohospodárstve ako za bývalých čias ... neuživili by sa ... dnes vyprodukuje päťdesiat ľudí v poľnohospodárstve toľko, čo päťsto ľudí predtým
Biľak mal niečo s Irakom? Bavíme sa o Biľakovi, tak neargumentu Irakom. nemám rád, keď sa jedno svinstvo obhajuje iným.
Ja som nikde nepísal, že viac ľudí chcelo kapitalizmus. V 68. ľudia nechceli kapitalizmus, stačil im socializmus, ktorý by bol znesiteľný, odmietali komunistický teror z 50-tych rokov a policajný štát.. Vymyslíš si niečo a potom ma za to kritizuješ. Stará komunisticko-eštebácka taktika.
a ktorá vojna nebola prachsprosté lúpežné prepadnutie?
Uvidíme, peniaze sú silné lákadlo a skorumpovateľní ľudia sú všade.
Ináč Maďari tiež nevydávajú zločincov odsúdených v iných štátoch.
ďalší postihnutí? .... VŽDY som kritizoval zlodejov bez ohľadu, z ktorej strany boli a kritizoval som tých, čo sa zastávali zlodejov len preto, že boli z rovnakého stáda, tak netrep
tvoj mozog nie je schopný pochopiť, že keď kritizujem jedných, že sa tým automaticky nezastávam druhých :-)
tiež som nedávno rozmýšľal, či je tých idiotov viac ako normálnych ... dúfam (možno naivne), že ich je menej, ale ich vystrájanie je veľmi viditeľné
teraz neviem, či trepeš hlúposti, alebo stojíš pred zrkadlom a prihováraš sa sám sebe :-)
Tomu sa hovorí vojnová korisť. Vyhrali vojnu, tak si berú....
väčšina ľudí, čo má tieto autá, si môže dovoliť aj benzína za 5€/l ... skôr sa stane to, že pri drahom benzíne budú jazdiť len tieto autá
Toto, čo tu máme, nie je demokracia. Demokracia vypadá ináč. My tu máme zlodejokraciu, kradnú tu politici, národ nadáva na zlodejov všeobecne, ale konkrétnych zlodejov podporuje, ak sú z ich stáda.
Tak čo sa sťažujete? :-)
Odporúčame