nezáviď ... môj pocit slobody vychádza z toho, že sa neobávam smrti ... smrťou by som si len polepšil, nič nemôže byť horšie ako žiť v tomto sk _ urv _ en _ om svete
dávno vyhlasujem, že keby ma niekto zastrelil, tak mu budem vďačný
nezáviď ... môj pocit slobody vychádza z toho, že sa neobávam smrti ... smrťou by som si len polepšil, nič nemôže byť horšie ako žiť v tomto sk _ urv _ en _ om svete
dávno vyhlasujem, že keby ma niekto zastrelil, tak mu budem vďačný
ktoré časy ospevujem? ... nikde to neviem nájsť v mojich príspevkoch ... jeden bordel vystriedal druhý
a to, že je tu situácia taká, ako ju opisuješ, je dôsledkom toho, že ľudia nezvládli to, že môžu o nieočm rozhodovať, čiže je to potvrdenie mojich slov, že ľudia nevedia, čo robiť s demokraciou
otázka nie je, či ľuďom treba demokracie, ale či vedia, čo s ňou .... a vidím, že po 40 rokoch socializmu sú z nej mnohí nešťastní .. preto plačú za starými časmi, keď nemuseli rozmýšľať, všetko za nich niekto naplánoval .. a boli šťastní
to by si sa musel vrátiť do prvotnopospolnej spoločnosti :-)
Prečo len majetok vybudovaný za 40 rokov? Prečo nie majetok vybudovaný za 100 rokov? :-)
Tá otázka na záver je namieste. Ľudia, ktorí nikdy nemuseli rozhodovať o svojom živote a zrazu dostanú slobodu, majú problém. Ako keby sme zvieratá, ktoré boli od narodenia v zajatí, vypustili do prírody.
Potom sa nečudujem, že sa tí ľudia spoliehajú na štát a na niekoho, kto im sľúbi, že sa o nich postará. Toho potom volia. A ak sľuby nesplní, aj tak volia ďalej.
objektívna skutočnosť? .... čiže to vieš dokázať? :-)))
myslím, že tento blog presne vystihuje slovenskú súčasnosť
taká malá poznámky na okraj ...to, že zamestnanci - poslanci by mali pracovať pre ľudí a nie zneužívať svoje postavenie, mi pripomenulo staré časy, kde v každom podniku bolo popri oficiálnom vedení (riaditeľ, námestníci, vedúci) bolo aj neoficálne vedenie - stranícky výbor, a ten často "riadil" aj riaditeľa
jose, nebojíš sa, že ťa hejslováci ukameňujú? :-)
to bola pepsi? ... a ja som si myslel, že coca-cola :-D
tiež si prajem, aby Fico vládol sám ... len problém je v tom, že on sám to nechce ... keď príde na to reč, vždy hovorí, že vládu by mali tvoriť aspoň dve strany
a poznámk ku gorile - v tomto dokumente sú opísané veci z dvoch rokov z jedného bytu .... predpokladám, že sa také kšefty robili aj inde, nie len v tomto byte .... a že sa také kšefty robili každý rok, nie len v 2005 a 2006 ... predpokladám, že také kšefty robili všetky strany
rytmika tam síce chýba, ale je tam viac reality ... pobavilo ma, ako alinemoor túži po pokojnej práci v teplej kancelárii kde si pri kávičke pokecá s kolegyňami a pekne zrelaxovaná ide domov ... pripomenulo mi to časy mojej mladosti
zlatí komunisti :-D
nemakám pri sústruhu, súdruh, kde si našiel v mojom príspevku sústruh? :-)
Tak na toto čakám dlhé roky a obávam sa, že sa nedožijem tej chvíle, kedy to pominie :-).
Možno keď vymrú Slováci.
Viem, kam mieriš, ale snažiť sa byť druhý najlacnejší je rovnako ťažké.
Chcem ráno vstať.
O pol piatej .
A ísť do práce.
O šiestej sa postaviť k pásu.
A makať ako divý, nemôcť si ani na wc odskočiť.
:-)))
to nebol argument, to bola poznámka na margo :-)
už mu neber ilúzie .... súdruhovia ho niečo naučili a s tým si vystačí do smrti :-)
dobrý - lepší - najlepší - sovietský
ale ja nepíšem, že všetci sovietski vojaci boli takí .... takisto ako všetci americkí vojaci nečúrali na mŕtvych Iračanov ... len som chcel poukázať, že v každej armáde sa nájdu takí ... a ragumentovať, že boli poučení, mi príde zábavné .... ani američanom nikto nekázal robiť to, čo robili, aj oni boli poučení
ty nevidíš oveľa viac skutočností, to je z tvojich príspevkov dávno známe ... le nevadí, hlavne že dávaš veľa smajlíkov :-)
a ak ťa niekto znásilní a okradne, utešuj sa tým, že mu to niekto zakazoval :-)
Odporúčame