Politici nás strašia a urážajú tvrdeniami, že ľudia si nemôžu vládnuť sami, pretože by toho nikdy neboli schopní. ... a Kefalín, ako si vy predstavujete také vládnutie samými ľuďmi? :-)
Možno si chcel napísať niečo rozumné, ale začneš takou hlúpou vetou, že človek už nemá chuť čítať ďalej.
Je to ako s tou košelou - keď zapneš prvý gombík do nesprávnej dierky, už ju dobre nezapneš.


