ale čítam všetko ... len ty asi nevieš, čo píšeš ... keď napíšeš, že toto tu ešte nebolo, tak to znamená, že je to niečo výnimočné ... extrém .... najlepšie alebo najhoršie ... z kontextu toho, čo si napísal vyplýva, že táto vláda je najhoršia, lebo klame ľuďom ... takže pre teba je klamár horší ako zlodej ...
ak budeš chceš rozanalyzovať svoj text, pokojne daj vedieť, pomôžem ti ... prezradím ti, čo si napísal :-)))))))


