ja som zobudený .. ale ty skús trochu rozmýšľať ... aké mala možnosti?
základné možnosti sú dve .... ísť a neísť do vlády
neísť znamená nechať voľné pole pôsobnosti podrazákom ... žiadna zmena by sa nekonala
tak do toho išla ... a zrejme verila, že kolegovia sa neodvážia až tak okato robiť podrazy
mýlila sa a má zase dve možnosti .... bojovať alebo odísť
odísť znamená ustúpiť podrazákom
je zaujímavé, že oveľa viac ľudí kritzuje premiérku ako Mikloša


