Fico sa snažil situáciu v slovenskom hospodárstve ktorému vypadli zahraničné objednávky riešiť čo najmenej bolestne, len chybou je, že to spôsobilo zadlžovanie.
Naše médiá konieckoncov už amíci držia v hrsti, tak neustálym omieľaním "lebo Fico nás zadlžil"
tak zadĺžil nás, alebo nie? .... ak áno, tak média písali pravdu, ak nie, tak si protirečíš ....
už nepíš, lebo sa o chvíľu pobiješ sám so sebou :-)))))))))


