Skoro si trafil, kto kradmou rukou siahne na tvoj majetok. Teraz je to EU.
Rádio Universum vysielalo: "Diskuse se týkala nové evropské směrnice EPBD IV schválené Evropskou komisí vloni v květnu 2024 a nyní běží dvouletá lhůta pro implementaci směrnice do zákonů a práv národních států v EU, tedy stejně tak v ČR i na Slovensku. Tato šílená směrnice novelizovaná z předchozí směrnice EPBD III totiž nařizuje schéma, že do roku 2050 musí být všechny budovy a byty v EU určené pro trvalé bydlení bezemisní. A týká se to nejen nových staveb, ale všech existujících budov s trvalým obydlením". "Směrnice jako by z oka vypadla Evropskému ekonomickému fóru (WEF) Klause Schwaba, protože právě WEF tlačí politiku bezemisní budoucnosti a výsledkem je takový teror směrem k majitelům nemovitostí, že reálně povede k nuceným prodejům hluboko pod cenou, protože směrnice zakazuje prodeje emisních nemovitostí. Směrnice vychází přímo z evropské iniciativy The European Green Deal ".


