Progresívec "partisan" - na vyberanie peňazí zo štátneho rozpočtu rodinou Šimečkovcov sa občania dočkajú vrátenia peňazí alebo aspoň ospravedlnenia?
Prečo klameš?
Ak vieš čítať, tak si prečítaj článok ministra dopravy Prokopoviča z 15.05.2006:
"Prokopovič: Diaľnica do Košíc bude hotová v roku 2010".
Hundroška, ukazuješ svoju sprostotu vyjadrovania?
...vypisovat...
Daj si studený obklad na lebinu!
Ten tvoj šéfko, ťa dobre tasol po lebine!
"Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne."
"Wer einem Anderem eine Grube gräbt, fällt selbst hinein."
...podobná situácia je aj s pobaltskými štátmi...
Ursula nemá na niečo také bunky, ju zaujíma iba kšeft, ktorý zaplatia všetci Európania...
...inak povedané - politická mŕtvola...
Z obsahu blogu by OČTK a GP SR by mali začať konať voči exministrovi a dôkladne prešetriť, napr. či podporoval osoby, na ktoré boli vydané medzinárodné zatykače, resp. aj cez mimovládny sektor v SR.
...bolo to za predaj benzínu na pumpe v USA?
...si nafetovaný???
Fialka je známy podvodník a klamár - bude ti stačiť jedno slovo o ňom "pampeliška"(financie)?
...netáraj hlúposti, nechodíš na protesty - už progresívci platia aj hercov zo zahraničia...
...kde v obciach sa stretávate - v krčme?
Krčmár dáva pitie zadarmo?
...tebe lepšie by pristal nafetovaný komediant, kšeftár s ukrajinskými deťmi?
...to ti vždy hovorí dcéra, že ide na protest - dúfam, že jej veríš, ako progresívny rodič 1 alebo rodič 2?
...asi sa mýliš, progresívni majú scénaristu "tatu" Miša, pretože Mišo ešte nedorástol ...
...nezabudni si tú knihu kúpiť "za pár korún" - potom napíš, keď budeš platiť korunami, čo ti povedali !
Odporúčame