Ten progresívny Vallo predsa postavil tisícky parkovísk pre autá v neexistujúcich parkovných domoch v Bratislave, preto vlastne zaviedol platiť parkovné? Peniaze, peniaze, peniaze - pre koho?
Syn hovorí, že nepostavil ani jeden - kto ho teda volil? Aha, snáď nedošlo k volebným podvodom?
Teda ďakujeme Vallovi, že jeho cieľom bolo obyvateľom Bratislavy "spríjemniť život".
Onedlho občania prídu do volebných miestností v rámci parlamentných volieb, tak si dobre uvedomte, hlavne Bratislavčania na skúsenosti s primátorom Vallom a progresívnym Slovenskom, nehovoriac o výčinoch Čaputovej, bývalej podpredsedníčky progresívcov.


