Ty ideš niekomu vysvetľovať právo, čo môže, resp, nemôže robiť? Kto ťa tým poveril?
Písal si, že Ódor bol tvoj kolega a mal dôveru, mohol mať dôveru pár desiatok ľudí v pobočke banky.
Ak by si bol špecialista IT iste by si poznal meno Epstein, ktorý mal dôveru amerických prezidentov, vrátane prezidentov a premiérov rôznych štátov, rozličných členov kráľovských rodín, politikov, oligarchov, podnikateľov, atď.., ktorí ho často navštevovali na jeho ostrove. A vieš prečo ho navštevovali a o akú dôveru v skutočnosti išlo?
Stále si myslíš, že má ako premiér vlády SR a tiež poverený minister vnútra SR, keď neustále denne pribúdajú migranti na území Slovenska nejakú dôveru občanov Slovenska a nič neurobil?


