Čo také chceš urobiť?
Nakresliť leták, prilepiť sa na chodník alebo cestu, ísť za prezidentkou Čaputovou, požiadať o vystúpenie v parlamente, nebudeš kupovať ukrajinské obilie - ktoré sprostredkoval Putin, budeš konvertovať na vieru premiéra Ódora, budeš nosiť rúško, nechceš sa stať "odborníkom" (o ktorých píšeš), založíš novú "komunistickú stranu", vymyslíš niečo proti agentom ŠTB, aby neboli v štátnej správe a aj ako poradcovia u prezidentky, ak si študoval matematickú a fyzikálnu univerzitu - preorientuješ sa na ekonomiku,...??????????
Asi za pár dní budeš môcť kopať, kopať, kopať - maximálne záhradu, keď ju nemáš, môžeš pomôcť susedovi...
Možno som neodhadla tvoju kreativitu - môžeš ma doplniť?


