Účastníci píšuci komentáre - dnes je admin "nabudený" vymazaním vašich textov - zbytočná vaša snaha - prečo mu robíte robotu, aj tak nikto si potom neprečíta váš už neexistujúci komentár, resp. názor?
Ste na omyle, ak si myslíte, že admin je platený od počtu vymazaných príspevkov...


