+++++
To čo si napísal preukazuje, že nemáš potuchy o situácii v Grécku. Aspoň môžeš dobre spávať.
Potom sa týždeň neumýva a preto je vždy po jeho príspevkoch taký smrad...
Majú možnosť predložiť poslanecký návrh zákona.
Aha u teba je - lebo Fico...
Riešme to ako Japonci. Keď nemáš priestor, resp. nie si vlastník priestoru na parkovanie - tak auto si nemôžeš kúpiť. Inak za všetko musíš zaplatiť.
Nemal u toho lietajúceho čo robiť. Okrem toho mu vykladal čo všetko chce robiť - vyzerá to, že si bol ako po súhlas.
Dám ti na smeč...
Skúsim - Dzurinda, Sulík, Mikloš - dúfam, že mi odpovieš?
Odporúčame