...v niektorých európskych krajinách nemajú ani šajn o socializme, panuje tam už niekoľko desaťročí kapitalizmus a poplatky za objednávanie je neznámy pojem. To čo píšete skôr hraničí s nenásytnosťou niektorých lekárov, stačí sa pozrieť či tieto poplatky aj zdaňovali. Politiku sa snažia do tejto problematiky zaviesť samotní lekári, samozrejme česť výnimkám.


