Ty asi vôbec netušíš čo všetko sa z ropy vyrába.
Máš poňatie o energetickej náročnosti na elektrolyzu a následne o účinnosti motoru papajuci vodík? Vieš o tom, že na svete nie je dostatok vzácnych kovov pre palivové články na vodík?
To už radšej vyrábať metán z CO2 a následne ho spaľovať v autách.

