Možno že preskočí iskrička lásky medzi Kamalou a Zuzkou. :)
Možno že preskočí iskrička lásky medzi Kamalou a Zuzkou. :)
Keby to nebolo do plaču, tak by z toho bola celkom milá komédia. Cieľ je splnený, Rusi vyradený z dostavby JE Dukovany a tak Babiš uberá plyn.
Trošku z histórie: Nečas v Moskve prehlásil, že JE Dukovany bude stavať Rosatom a po návrate do Prahy ho čakala kabelkova aféra a jeho pád.
PS: Babisa by asi čakalo niečo podobné. ;)
Fínsku jeho pokoj zabezpečuje práve Rusko. :)
Poliaci boli viackrát ako nepozvani turisti na návšteve Ruska a nedopadlo to pre nich ružovo. ;)
Potrebujú zabávať obecenstvo, aby sa nezaoberalo skutočnými problémami.
Problémom nie sú novinári. Problém sú ľudia, ktorí považujú týchto novinárov za nositeľov jedinej pravdy, kvôli svojej lenivosti spracovávať informácie z rôznych ideologických bublín/kruhov.
PS: Máme šťastie, že ruské vedenie je trpezlivé a pozná pravidlá tejto anglosaskej hry.
Pokiaľ Zemanovi spravia lobotómiu dvakrát za sebou tak bude mať stále vyššie IQ ako ty. :)
PS: Dávam si ťa do zoznamu ignorovanych. ;)
Médiá rozdeľujú spoločnosť.
Keby to bol jeden prípad, lenže všetci čo išli do kolúznej väzby za potlesku médií skončili rovnako a to už nie je náhoda, ale úmysel.
Zákon určuje rámec, lenže v tomto prípade sa ide na hranu.
Ja pevne dúfam, že zákon o kolúznej väzbe sa nezmení a nová vláda sa bude správať rovnako k tej predchádzajúcej.
Žeman aj Babiš vedia, že je to rozprávka pre deti v materskej škôlke.
To číslo 18 a spojenie výbuch je možno odkaz/varovanie pre Moskvu.
Žijú? Silne o tom pochybujem.
Peniaze boli poslané po dobe splatnosti a Rusi tie peniaze odmietli.
Však práve o tom som písal. Bolo mu prikazane spraviť zo seba disidenta aby pochytal veriacich do košiara menom KDH.
Vojačik nám tlačí kaleráby do hlavy?
Za vakcínu sme nezaplatili včas (Matovič to spravil úmyselne), takže de jure patri Rusom.
Vraťte ju a už nás s tým divadlom neotravujte.
Je to splácanie dlhu svojim pánom.
Stále pripravený viesť svoje ovečky.
Čarnogurský je oportunista a to priateľstvo s Ruskom je len divadlo pre ovečky.
Bližšie pozri sviečková manifestácia-> disident -> zamatové divadlo -> šéf KDH
Brinken zdvihla nožičku a o-p-i-š-k-a-l-a americké teritórium. :)
SputnikV nie je v našom vlastníctve (nezaplatili sme Rusom)
Astra stojí 2 doláre a Dánsko ju ochotne predá.
Odporúčame