Ty si radsej zopakuj pisanie interpunkcnych znamienok.
Ty si radsej zopakuj pisanie interpunkcnych znamienok.
Toth mal niekolko mesiacov kocnerov telefon u seba.
Zaplnil mobil informaciami a kopiu tychto informacii odozvzdal mediam.
Nasledne posunul koncerov mobil PZ SR.
Podla mna tieto informacie (threema a spol) sa nevynasaju zo spisu, ale su priamo od Totha.
Pevne dufam, ze rovnako horlivo nas budes informovat ked im tie mobily vratia. :)
=D
To snad nemyslis vazne. Harabinovi telefonovala, len manzelka Sadikiho. To on sam priznal.
Nikde nemas audionahravku a ani potvrdenie, ze volal so Sadikim.
Snaz sa viac.
Neexistuje.
Existuje len rozpravka na papiery, ktoru predniesol Lipsic v parlamente aby bol chraneny poslaneckou imunitou pred trestnym cinom ohovarania.
Zisti si o tom nieco skor, ako zacnes pindat.
SMSky neexistuju tak isto ako audionahravka medzi Sadikim a Harabinom.
Papier znesie vela.
1000 SMSiek medzi Kocnerom a Jankovskou a ani jedna nebola zverejnena.
Trochu premyslaj.
Most-HID dosiahol to co potreboval a to aby sa im pod prsty nikto nepozeral.
Most-HID ako jedinny clen koalicie nema zaujem na vysetreni kuciakovej vrazdy.
Most-HID riadi americka ambasada skrze Rudolfa Chmela.
Tolko k pripadu Jankovska.
PS: Som zvedavy ake obstrukcie vyvstanu pri menovani novej tajomnicky na MS od Gala (Most-HID)
To si odkial zobral, ze to objavila policia?
Zatial som to pocul len od DenikaN a s carovnym slovickom "udajne"
Nocnik tam pridava slovicko "udajne", takze asi lahko pochopis, ze ide o klamstvo.
Silne pochybujem. To skor uverim, ze ju obrabal Danielito.
Sa pozri na svoj prispevok hore a potom sud ostatnych.
Cernobyl (panika jedneho cloveka), Kursk (USS Memphis), Sibir (WTF?)
Veduci smeny spanikaril (xenonova otrava) a umyselne uviedol reaktor do nestabilneho stavu.
Takze este raz. Aky slendrian vladol v Cernobyle?
Keby bol Rus svina tak sa zavesi za F-18ku a zapne radar. :)
Ani nahodou. Trump potrebuje diskreditovat SSA a Britov vo svete aby sa kazdy od nich odvratil.
Briti robia bordel v Hongkongu.
"európa produkuje najmenej bordelu z celej planéty"
Cize ked Europa presunie bordel inde tak ho vlastne ani nevyraba?
Odporúčame