Palko stratil nahravky starostu Bielika (KDH), ktore ho usvedcovali z korupcie.
PS: Selektivna pamat?
Palko stratil nahravky starostu Bielika (KDH), ktore ho usvedcovali z korupcie.
PS: Selektivna pamat?
ŠIESTA HLAVA / Čl. 111
"Na návrh predsedu vlády prezident Slovenskej republiky vymenuje a odvolá ďalších členov vlády a poverí ich riadením ministerstiev."
Caputova ma asi dyslexiu, kedze ja v tomto clanku nevidim slovicko "môže/nemusí" =D
Kazda minca ma dve strany.
Presunme ministerstva do Banskej Bystrici a hned odpadnu vsetky problemy Bratislavy s pristahovalcami.
"Trosku z nej urobili Ficom nominovaní úradníci keď napomáhali pri vražde jej dcéry"
Ty musis mat velmi smutny zivot.
Lod sa potapa (volby 2020) a tak je potrebne prestupit na inu. =D
Na koho chrbte sa opat dostanu do parlamentu? KDH alebo Kiska?
Daj si studeny obklad na hlavu, pretoze slniecko ti uz dostatocne ublizilo.
PS: Toto hrozilo tak 5 rokov naspat, lenze paradigma sa uz zmenila a ziaden utok na Rusko v dohladnej dobe nehrozi.
Marshallov plán nebola ziadna pomoc, ale obchod.
Trump zastupuje Globalistov a nie americanov. Kopaj sa sam do guli od rana do vecera za to, co si prave napisal.
Vieden nie je neutralna. Neutralitu len deklaruje, lenze v skutocnosti je jednym z centier zapadneho civilizacneho okruhu.
Vobec nechapem, ako moze mat uzatvorene psychiatricke oddelenie pristup na internet.
Tak to mas mylne informacie, boli dokonca tak aktivny az to prehnali a boli prvi.
Keby sem Rusi neprisli tak mame na krku tretiu svetovu vojnu.
Ruske PVO bolo vtedy v plienkach a nedokazalo by zdrzat prvotny uder natolko aby prisla od Rusov odveta.
PS: Obsadenie Ceskoslovenska sa vykonalo na zaklade vojensko-strategickeho rozhodnutia a nie kvoli pokracovaniu socialistickych myslienok ako nam tvrdi dnesna propaganda.
Rusi sa uz niekolkokrat ospravedlnili.
PS: Kolkokrat sa ospravedlnila nasa vlada za zabijanie Rusov po boku wehrmachtu?
Skusit to mozu a Ty ich tovar mozes ignorovat.
Ospravedlnujem sa, kedze som si nevsimol, ze svoju poznamku venujes Dzurindovi.
PS: Dzurinda je bezvyznamny panacik.
Chces zazit na vlastej kozi tretiu svetovu vojnu? Ak nie tak tichucko suchaj nozickami pod stolom a neprerusuj rozhovor dospelych ludi.
Kiska zastupuje "neokonov" a tymito entitatmi globalista Trump pohrda (vid. Duda).
Odporúčame