Ja som si tiez prial aby sa vytvorila koalicia s Bugar,Danko,Sulik,Matovic,Prochazka a Kollar nech obcania pocitia co vlastne poslali do parlamentu a do roka by boli predcasne volby, lenze by nam usiel vlak vramci globalnej politiky.
Teraz je to sice trapenie, ale stale lepsie ako strati rok a pol s opozicnymi tajtrlikmi.
PS: Sirokorozchodna sa stavat bude sice sa o prekladisko budeme delit s Rakusanmi, ale je to ovela lepsie ako keby mala ist sirokorozchodna do Viedne skrze Madarsko. To je ta odmena pre Slovensko od Ruska za to ze sme im pomohli udrzat jednotnu EU (dvojrychlostna EU vs Ficove jadro)

