Ten je nad Boriskom a zaroven pod Lipsicom vramci hierarchickej struktury v Sme rodina.
Ten je nad Boriskom a zaroven pod Lipsicom vramci hierarchickej struktury v Sme rodina.
Trump ako zastupca Globalistov pracuje na izolacii SSA od vonkajsieho sveta, totizto Neokoni nie su Biden, Rumsfeld, Cheney, Albrightova a podobne, ale akcionari velkych spolocnosti a bank v SSA.
PS: Americke banky boli odstrihnute Brexitom co zariadila Alzbetka II (Saxon Coburg Gotha) vyhlasenim "Naco nam je EU?"
Vsak na tom Trump pracuje. Izoluje SSA od vonkajsieho sveta.
Neokoni nie su Biden, Rumsfeld, Cheney, Albrightova a podobne, ale akcionari velkych spolocnosti a bank v SSA.
p. Toma a tomto ste uz poculi skor nez ste napisali clanok?
" EU činí neplatnými všechny důsledky zahraničních soudních verdiktů vycházejících ze stejných sankcí. Nový předpis dokonce zakazuje evropským firmám podřídit se extrateritoriálním dopadům amerických sankcí pod hrozbou pokut stanovených jednotlivými členskými státy. "
Slovensko ma parlamentny system demokracia, lenze Kiskovi to zatial nikto nedokazal vysvetlit aj ked sa o to velmi snazil. :)
On utekal za vacsim platom. Vystudovany nemecky konzument. ;)
Kisku uz maju vsetci plne zuby, samozrejme okrem sefredaktorov dennikaN a SME. :)
SMER u neho moze aj za to, ze si pat rokov nevrzol.
Odkial vies, ze sa konkretny Vietnamec nachadzal na Slovensku?
Todova ti to posepkala do uska?
Tak toto uz zacina presahovat vsetky medze. Dokedy budete Bugarovi a Chmelovi ustupovat?!
Hlina je diagnoza. =D
Kde si vynechal Ondrejcsaka?
Tu mas nieco o sedeje eminencii MOSTu https://sk.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Chmel
Tu si chmelova dcera berie kiskovho syna http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1842087_exkluz…
A tu keca kiskova dcera na podujati, ktore organizuje Nadacia Otvorenej spolocnosti a americkej ambasady. https://mynitra.sme.sk/c/20810967/kiskova-dc…
Klasika. MOST ako sorosov krtko vo vladnej koalicii tlaci na pilu.
Zrusenie meciarovych amnestii - nestaci.
Kalinak odstupil - nestaci.
Fico odstupil - nestaci.
Nakup americkych stihaciek F16 - este stale toho nie je dost.
Pasova technika jazdi za kazdeho pocasia. Je to jej nesporna vyhoda voci kolesovej technike.
Ked citam diskusie tak si hovorim, ze sa Sovieti mali zastavit v povodnych hraniciach pred vojnou a nechat nas napospas Nemcom.
Nech si pekne uzijeme nemecku slusnost.
Odporúčame