SMER je už dávno pred HLASom, ide o psychologickú hranicu a tak isto OLANO a Sme rodina je mimo parlamentu.
OLANO a Sme rodina presadzujú DCA tak im umelo zvýšili percenta v prieskumoch za odmenu.
SMER je už dávno pred HLASom, ide o psychologickú hranicu a tak isto OLANO a Sme rodina je mimo parlamentu.
OLANO a Sme rodina presadzujú DCA tak im umelo zvýšili percenta v prieskumoch za odmenu.
Sťažuje sa plebs City of London mľaská.
Je to opačne. SSA je besný pes Britov na ochranu ich finančnej schémy. :)
Putinov poslanec. :D
Vám už z tej propagandy úplne hrabe vo veži.
17-6=11
Zmluva v pohode prejde, keďže na ňu treba 76 vlastizradcov.
Kollar len hra divadlo pre ovce.
Kremičitý piesok a fotovoltaické panely sa vyslovene neznášajú. ;)
Takze nejaky Rusi sledovali svojich vojakov a podavali spravy na zapad.
Hmm ja to vidim na zahranicnych agentov a nie novinarov.
Pluralita nazorov je problem a vsetci sa musime obliect do rovnosiat. :)
PS: Chorvati maju prilis vela masla na hlave.
Robiť rozhovor s človekom, ktorý tvrdil, že budeme zbierať mŕtvych na chodník chce mat žalúdok z titánu.
Preto im ponúkneme marisku a lsd aby ich život bol krajší. ;)
Nie je divne že riešime tabak, ktorý neznižuje kognitívne schopnosti, ale alkoholu sa nedotkneme?
Rozbehla sa tam dôchodková reforma.
Po 1.2 budú vydávané Covid pasy platne 9 mesiacov.
Je to len moja domnienka.
Miklós sa chcel po Sulikovom chrbte vydriapat do tepluckeho miesta, lenze Sulik to miesto chce pre seba a tak teatrálne Miklos tresol dverami. :D
PS: Došiel na psa mraz a tak zachvíľku spolu s Kanikom budú jesť granule.
Hladal cestu k dveram budovy skrze travnik.
Ten clovek je uplne mimo a pochybujem o tom, ze vie co podpisuje.
Rusko vybuduje raketove zakladne na Kube a vo Venezuele. Kto vam tie trenky potlacene z hviezd a pruhov bude prat?
"Biden zvažuje do Európy vyslať tisícky vojakov. Dôvodom sú rastúce obavy z ruskej agresie voči Ukrajine."
Klasika. Snazim sa zlepsit svoju vyjednavaciu poziciu, poslem tisice vojakov a nasledne dam navrh na stiahnutie desiatich.
V Rusku uz nevladnu konzumni blbeckova ako v 90-tych rokoch.
My mame nejaku vladu?
Uplne jasno. Na rozdiel od teba sa dokazem pozerat za obzor svojho zivota.
Odporúčame