To my zaplaceme, keďže ich budeme musieť dotovat.
To my zaplaceme, keďže ich budeme musieť dotovat.
Dobytok je pre nás užitočný, ale tuto pijavicu živíte z našich dani.
Ešte šťastie že Zilinka má tvrdú hlavu a na ta právnické šteňa sa pozerá z vrchu. :)
PS: Seliga na základe jeho iniciatívy nemá žiadne teple miesto v mimovládke iste.
Ty si fakt myslíš, že Sefcovic o niečom rozhoduje?
15.1 vyprší ultimátum od Putina a tak sa snaží Londýn oslabiť vyjednávaciu pozíciu Ruska.
Stále ten istý modus operandi.
PS: Do toho istého košiara patrí aj snaha Fínska vstúpiť do NATO.
Už sa doňho pustila Keplova zo sme-čka.
Očakávam príspevok od Repu a Matysaka, ktorí na Zilinkovi nenechajú jedinú suchu nitku.
V prípade Fínska sa Drabek s koňom zrazil.
Sú tam podpísané medzinárodné zmluvy medzi západom a Ruskom.
Nikto nemá záujem aby sa SSA rozpadlo, pretože by určite nastala 3 svetová.
Však tie peniaze bude treba splácať. To nie je pomoc, ale pôžička.
Vláda občanom daruje sviečky nech aspoň majú doma kúsok svetla a tepla.
PS: Rakúsko a Nemecko súrne potrebuje na pár dni blackout.
Prestrihnúť draty vedúce do Rakúska zo strany V4 a nechať ich vlastnému osudu. :)
To je síce pekne, ale Brusel nám ide zakazat dobytok.
Vraj grga metán a spôsobuje globálne oteplenie. :D
On tým svojim dristom aj verí. :D
Metán sa používa ako nástroj boja proti chovu dobytka a ošípanej a plní rovnaku úlohu ako CO2 v boji proti konzumu.
Elity nás potrebuju dostať do jaskýň kde budeme žuvať trávu.
Metán sa v atmosfére po 8 rokoch rozpadne na CO2 a vodu.
Chcú prejsť na cng/lpg link nemám zachytil som to v nejakej správe pred cca dvoma rokmi.
K udržateľným a nie k obnoviteľným.
PS: Bez tlaku zo strany Francúzska by to neprešlo.
Zisk je len pozitívna externalita. Pandemiou sa rieši niečo vyššie ako je zisk.
Dôkazom je obyčajný rozum a fyzika.
Nie je možné sa obesit teplakovou bundou na poschodovej posteli za. 2 hodiny.
Odporúčame