BA je červená, takze protesty sa môžu konať. :D
Čakám policajné kontroly na hraniciach okresov.
BA je červená, takze protesty sa môžu konať. :D
Čakám policajné kontroly na hraniciach okresov.
Blíži sa 17.11 a tak skúša na chvíľu zalepit ústa občanom.
Je to tam dvakrát, takze Matovic to prehnal s liekmi.
Ak zdravého človeka pošle štat do karantény tak mu musí preplatiť stratu príjmu.
Tu je krásne vydiet čo je Sulik zač.
Malo čítaš a potom si prekvapený z bežne používaných termínov.
Klasická ukážka kognitívne dysfunkcie.
Ako sa mohli mamuti prepadnúť do permafrostu? Príliš veľa grgali metán a potom prestali? hehe….. :D
Ty si presne ten prípad čo popisujem vyššie, len sa nachádzaš v inej ideologickej bubline. :)
Idiot určite nie, skôr lenivý aby navštívil rôzne ideologické bubliny a sám si vytvoril názor.
Pre mnohych ľudí je jednoduchšie riadiť sa názorom falošnej autority podvrhnutej mainstreamom.
Geist píše pamflety o 106.
Chce vianočné prémie. :D
My Vám dáme Bielorusko a necháte na pokoji Ukrajinu.
Zlý obchod.
Bol použitý sociálny a ekonomicky nátlak na aplikovanie experimentálnej liečby.
Mengele by bol na vás hrdý.
V ekonomike je to liberál.
Ktorá octomilka uverí, že Rusi chcú živiť Ukrajincov?!
Ak by som si mal vybrať medzi CEZ a Nemcami tak beriem CEZ.
2x pichnuty Francúz je antivaxer a 3x pichnuty je zodpovedný občan. ;)
A ďalšie zákazky na reklamu sa pohrnú.
Niekto zarába svojimi výkonmi (Djokovic) a niekto si musí privyrábať propagandou.
Odporúčame