To auto na vodík má koľko najazdených kilometrov?
Lengvarsky tvrdil, že na Vianoce už tu civid nebude. :D
Respektíve sme príliš bohatí. :D
Na Slovensku sa blíži zima a má to odtiaľ bližšie.
PS: Doletí tam vládny špeciál?
Aby sa vyhol útoku zo strany Matovica a spol?
Nazývali by ho neočkovany dezolat.
PS: Keby neboli americké a britské vojska v Nemecku tak plyn už prúdi skrze NS2.
Nemci plyn chcú, lenze Londýn to blokuje.
Ináč vládnuť neviete.
Uvedomuje si vládnuca chunta, že ich tútori podhodia davu vramci vypustenia pary v spoločnosti?
Menej grgať.
PS: Metán sa v atmosfére cca do 8rokov spoji s kyslíkom a vznikne CO2 a voda. Uzavretý cyklus, čiže metán vôbec neprispieva ku globálnemu otepľovaniu.
Vas normalne musia vyrabat v tovarni. Permanentne davam fanatikov do ignore a stale mam co robit aby ste ne-za-sie-ra-li diskusiu.
Sulik už sa chystá vyberať žiarovky zo svietidiel na firmách. :D
Zlatíčko si nepamätá krízu v 1929?
Nečudujem sa, história je pre fanatikov spanielska dedina.
Diazepam zlatíčko.
PS: Keď sa moji kolegovia pred dvoma rokmi vytesovali z klesajúcich úrokov na ich hypotéky tak som ich upozornil, že je to predzvesť krízy/hyperinflácie, samozrejme som bol v ich očiach považovaný za plochozemca.
Čakajú nás svetle zajtrajšky a nekonečne istoty. :D
PS: Mládež bude veľmi prekvapená, keď im odrazu nepojde wifi. :D
To vyzerá, že elektricky príkon bude na prídel. Každý vyfasuje elektricky lístok maximálnej dennej spotreby a bude to môcť využiť pokial vietor fúka a slnko svieti.
Chystajte si petrolejky.
Odporúčame