Salámová metóda vám nič nehovorí?
Toto sa mi snáď sníva. Ako ďaleko dokáže človek zájsť za par strieborných.
Dožadovať sa vakcinácie deti mRNA technológiou o ktorej nič nevieme môže len ľudské monštrum.
PS: Je p.Ruppeldtova oboznámená o tom, že proteín-S (ten co syntetizuje modifikovaná mRNA) rozkladá cievne bunky?
Reinkarnácia Matky Terezy v priamom prenose. :D
Chýbajúce ľudské zdroje nahradíme z Afriky a o 50 rokov potiahneme na Rusko.
Myslíš aspoň 10 rokov dopredu?
Antal v IT sektore pracoval. O jeho výsledkoch môžme polemizovať.
Taká otázka neexistuje.
17 osôb vo vážnom stave v 5 miliónovej krajine a manévre ako keby tu zúrila Ebola.
Jediný relevantný zdroj v tomto prípade výpoveď prokurátorky ako svedka.
Všetko ostatné je chiméra.
Atlanticka civilizácia nám to tu buduje uz 30 rokov.
Tak dlhý čas a este si na to neprišiel?
Pretože je nedôveryhodný.
Nerobí to kvôli svojmu svedomiu, ale kvôli osobným výhodám.
PS: Raz parchant, navždy parchant.
Je to na ludoch. Bud budu studovat a premyslat, alebo budu stale otroci informacneho pola.
Také medium neexistuje. Dokonca aj tlačové agentúry používajú propagandu svojským výberom správ.
Nemôžeš mať referendum o tej istej otázke každý rok.
Moja mila octomilka ty nemas ani najmensiu paru o tom co sa tu deje. :)
Octomilky hladaju jednoduche riesenie problemu. Studuj hlavne sociologiu aby si pochopil, preco sa deje to co sa deje.
MV hľadá na novovytvorenú pozíciu "kajúcnik" ďalšieho zamestnanca. :D
Keď sledujem diskusiu tak by to až taká škoda nebola.
Žiaden diskutujúci nemá ani najmenšiu predstavu o tom čo je cieľom pretláčania tejto témy v spoločnosti.
Orbán maximálne lezi v zuboch Londýna/Washingtonu.
Nekononi nie sú Globalisti a v týchto pojmoch máš chaos.
PS: Vo Viedni je druhá najväčšia knižnica na svete po Vatikáne. Budapešť má veľmi dobré vzťahy s Viednou ergo Globalisti kontrolujú Budapešť.
Odporúčame