To vyhrážanie je len snaha na odkopnutie V4 z EU a vytvorenie sanitacneho koridora medzi Ruskom a Nemeckom.
PS: Rozmýšľaš ako dav, ktorý vidí len udalosť, keďže nedokáže vidieť proces.
To vyhrážanie je len snaha na odkopnutie V4 z EU a vytvorenie sanitacneho koridora medzi Ruskom a Nemeckom.
PS: Rozmýšľaš ako dav, ktorý vidí len udalosť, keďže nedokáže vidieť proces.
Nemáš im čo závidieť. Maďarsko je pod plnou kontrolou Globalistov.
Je to podobné ako keby si závidel Švajčiarom.
Zaujímava odpoveď. Máš aj nejaké argumenty na podporu svojho tvrdenia?
Nejde o vyvolanie konfliktu. Hlavným cieľom je poníženie národa (demoralizacia) a zároveň jeho dehumanizacia v očiach atlantického sveta.
Po tejto manipulácii davu dokážu ľudia atlantického sveta si morálne ospravedlniť zabíjanie Rusov v prípadnej vojne.
Zavarili ste bezpečnostný ventil na tlakovom hrnci.
Gratulujem.
Ona vyberala sudcov ústavného súdu.
Aký pomer má momentálne Lipšic? :)
HLAS určite nie a mám silné podozrenie, že celá táto kampaň sa robí na odstránenie SMERu a posilnenie HLASu
Prestaň vymýšľať. Fico mal LSNS úplne na háku.
Má svojich 5 minút slávy. Vlastne v jej prípade ide iba o jednú minútu. :D
Keď chcel Fico vrátiť zlato na Slovensko tak LSNS hlasovala proti tomu.
Orban ma krytie z vyssich miest a preto robi to co robi.
Snad si nemyslis, ze 10 milionova krajina v Europe si moze robit co len chce?
Tie 2,5 minuty chybajuce na kamerovom zazname su velevravne, ale nemohli byt do zaverecnej spravy zahrnute kedze by sa ovecky zobudili.
SputnikV pochovala kohorta platená atlantickym svetom.
Preceňuješ schopnosti Lengvarskeho.
Prezradím ti tajomstvo. Orbán je pod plnou kontrolou Viedne ergo Globalistov.
Potesilo by ma, keby sme boli posledny.
Si masochista?
Daj fanatické octomilky do ignore listu a tvoj svet bude o niečo krajší.
Ožran za volantom káže o spravodlivosti.
Vytváranie tlaku na ľudi aby si pichli experimentálnu vakcínu.
Toto s ochrannou zdravia obcanov nemá nič spoločné.
Odporúčame