V stredu večer došlo na okraji Žitomiru k výbuchu, pri ktorom zahynuli dvaja ľudia, 24 bolo zranených a boli poškodené obytné budovy.
Zdroj : Mestská rada v Žitomire
„Na diaľnici smerom na Kyjev, za okružnou cestou, došlo k výbuchu.
Príčiny incidentu sa v súčasnosti zisťujú. Na miesto okamžite dorazili všetky záchranné zložky.“
Polícia potvrdila, že došlo k výbuchu a informácie o zranených sa objasňujú.
https://img.pravda.com/images/doc/2/2/2248a8…
https://x.com/ukrpravda_news/status/19404467…
Bunečko informoval, že v dôsledku mimoriadnej udalosti, ktorá sa stala na 126. km diaľnice M-06 Kyjev - Čop , zomreli, žiaľ, 2 ľudia, ďalších 24 bolo zranených a prevezených do zdravotníckych zariadení. Medzi nimi sú 4 deti.


