Roman Avramenko
Pred 53 minútami , upravené autorom pred 49 minútami
Pozrel som si ďalšie video, áno, tieto sú naozaj krásne, naozaj dobre urobené, som na ne taký hrdý✌🏻veľmi úspešná, veľmi skvelá operácia a toto je naozaj dobrý a silný výsledok, nie nejaký „symbolický“, ale naozaj hmatateľný pre agresora, kiežby to bolo častejšie✌🏻
Viačeslav Jakubenko
Pred 1 hodinou
Drony sú odpaľované z nákladných vozidiel v blízkosti nepriateľských letísk! Za toto by sme mali dostať titul Hrdina Ukrajiny!
Sergej Figoľ
Pred 1 hodinou
Sakra, koľko majú tých bombardérov? Nech nám Boh dá všetko vydržať a zničiť toto zlo.
Andriy Dovbuš
Pred 25 minútami
Karma vyletela z nákladiaku...


