Fico chce politické nedele zrušiť. Do Moskvy poletí aj so študentmi
Požičané
Nedeľné plačovky budú teda novou tradíciou, lebo jedine preceda všetko vie a jedine on o tom správne informuje.
Hrá sa na najväčšieho chlapa, jediného rozumného politika, ktorý vie čo Slovensko naozaj potrebuje.
ON je ten jediný, čo to dokáže zabezpečiť.
Popri tom agresívne kydá hnoj na každého, kto si dovolí spochybniť jeho kroky.
Dokola klame, zavádza, prekrúca a odvádza pozornosť od zlyhaní a neschopnosti spravovať veci verejné čestne, rozumne a transparentne.
Takto sa skutočne sebavedomý človek nespráva.
Pre mňa je to bezcharakterný zbabelec, ktorý sa musí držať moci aby nebodaj nemusel utiecť na Seychely, pripadne skončiť v base aj so svojimi vernými kumpánmi.
Vzhľadom na stav spoločnosti Rôbert odporúča mlčať? Keby toto prehlásil hociktory iný predseda vlády, keď bol Fico v opozícii, neváhal by ísť do ulíc, lebo je im (opozícii) upierane právo a ohrozuje to demokraciu a bla bla.