Kuba je po odstavení tepelnej elektrárne bez elektriny . Ruské veľvyslanectvo vyzvalo krajanov, aby zachovali pokoj a šetrili batériu na telefónoch.
Deň predtým, 17. októbra, dal kubánsky prezident Miguel Díaz-Canel Bermudez pokyn premiérovi Manuelovi Marrero Cruzovi, aby informoval obyvateľov o energetickej núdzi. Šéf vlády uviedol , že hlavnými príčinami generačného nedostatku sú nedostatok paliva, stav infraštruktúry a rastúci dopyt.
Jevgenij Gaziev , 19. 10. 2024 , 05:07
Nejaký stredovek. Jedna tepelná elektráreň pre celú krajinu, ktorá nemá palivo a rozpadá sa...
Tu je socializmus v plnej kráse, keď sa strháva obal lživých médií.
Andrey , 18.10.2024 , 22:37
Naši šéfovia nás vedú k rovnakej svetlej budúcnosti. Len je tu oveľa chladnejšie...


