Ano niektori ludia uveria vsetkemu co sa blysne na nete,tak sa necudujeme ze napr, na Ukrajine,uveria Zelenskemu ,ze vitazstvom vo volbach nastane tam Raj,ale ako?,Slova a slova.No aj u nas poltici napr,vid PS ,Kiska a spol,zlepsime zdravotnictvo,skolstvo atd.Ale ,ze zrusia polovicu skol a nemocnic ,mozno by nebolo na skodu,to ludom nepovedia.A pospolity lud uveri ,lebo Fico a je vymalovane.,darmo ludia su Ovce a nerozmyslaju a mlada generacia detto.

