Kiska si chce zakladat stranu,len aby sa vyhol vysetrovaniu a za pomoci Capice sa mu to podari.A minuly rok najprv vyuzil opoziciu ,potom si s nou v,,,,,,,,a teraz sa ho zacinaju bat ,taketo slizkeho hada chovali si na prsiach,kazdy raz bude potrestany,tomu verim. Kiska.nepomoze ti ani podlizovanie Americanom.Bozie mlyny melu pomaly ,ale isto.

