Hlad po elektrine bude narastať. Fico hovorí o novej veľkej atómke, aké sú ďalšie možnosti?
Fico ako vždy len tára, klame a zavádza, ale čo chcieť od psychopata a kleptomana. V minulosti tvrdil, že diaľnica z ČR/SR (Lanžot) po SK/UA (Vyšné Nemecké) bude do roku 2010, potom že už nebude v politike, potom že migranti budú znásilňovať naše ženy a dcéry, potom bojoval proti US army na Slovensku, potom proti nejestvujúcej chorobe Covid, potom, že voľby do NRSR 2023 budú zmanipulované a zabezpečil paraelné sčitavanie, potom ochraňoval slovákov na južnej hranici s HU od migrantov s súčasnosti údaje bojuje aby slovenskí vojaci nešli bojovať na Ukrajinu a najnovšie budovať nové bloky atomovej elektrárne. Všetko sú tú bezohľadné a darebácke lži, ale jeho voliči to milujú a skutočne tomu veria a samozrejme keď im ktokoľvek povie, že to čomu veria a podorujú s nich robí naivných hlupákov a zakomplexovaných nešťastníkov, tak sa rozúria a dookola opakujú, že s nich robia ľudí druhej kategórie, ale všetko je úplne naopak.