Už je tu 4 mesiace tvoja opovrhnutia hodná vláda psychopatoch, chaotikov a kleptomanov. Prečo ešte nevypovedali zmluvu s US-army? Prečo neobjednali novú muníciu a neplnia Slovenské armádne sklady, ktoré predala predchádzajúca vláda. Prečo nezrušili, ale rozšírili objednávky na stíhačky z USA. Veď mohli nakúpiť z neutrálneho Švédska. Ty citlivo vnímaš svojho homo sovietikus, korupciu, podvody stranícku demagógógiu. Nabudúce choď bozkávať s Blahom a Ficom hrob Gustáva Hnusáka, ktorý túžil len po jednom aby ČSSR bola 16 zväzová republika ZSSR.


